Sizi Arayalım

Başvuru ve koşullar hakkında bilgi almak için
formu doldurun, sizi arayalım.

Vodafone Paketleri Mükemmel Fiyatlarla

Vodafone Paketleri'ni faturalı ve faturasız seçenekleri ile sizin için tek listede topladık. Vodafone Çözüm Ortağı olarak size mükemmel uygun fiyat seçenekleriyle hizmet veriyoruz. Yüksek tutarlar ödemekten yoruldunuz ve bütçenize uygun seçenekler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Tarifeler.com.tr iletişim formunu doldurarak Vodafone Paket uzmanlarımızla iletişime girebilirsiniz. Canlı destek bölümünden online iletişime girebilir veya 0850 480 9542 'yi arayarak çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Vodafone Paketleri Ekstra İndirim Şansı

Sayfamızda gördüğünüz liste fiyatları üzerinden indirim şansı yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey tarifeler.com.tr ekibi ile iletişime geçmek. Faturalı ve faturasız Vodafone Paketlerine sahip olmak için başvurmanız yeterli. Evraklar için kapınıza kadar geliyoruz ve asla sizi uğraştırmıyoruz.

Uyumlu 4

Çok Satan

4 GB

İnternet

750DK

Konuşma

250SMS

Mesajlaşma

33TL/ Ay

Uyumlu 6

Çok Satan

6 GB

İnternet

750DK

Konuşma

250SMS

Mesajlaşma

39TL/ Ay

Redli 8

Çok Satan

8 GB

İnternet

1000DK

Konuşma

250SMS

Mesajlaşma

49TL/ Ay

12 Ay Taahhütlü

Vergi levhası olan müşterilerimize 33 TL'den başlayan tarifeler ve özel fırsatlar

Hemen İncele
Her ay 1 adet
Hayat damacana
su hediye!
1 sinema bilet
alana 2. sinema
bileti hediye!
Budget'ta %35
araç kiralama
indirimi!
7008 özel
müşteri
hizmetleri!
Yemeksepeti'inde
%50'ye varan
indirim!

Redli 12

Çok Satan

12 GB

İnternet

1000DK

Konuşma

250SMS

Mesajlaşma

59TL/ Ay

Vodafonelu ve sabit hatlarla sınırsız konuşma, 12 Ay Taahhütlü.

Vodafone Redli 15

Çok Satan

15 GB

İnternet

1500DK

Konuşma

250SMS

Mesajlaşma

69TL/ Ay

12 Ay Taahhütlü, İletişim Pass : WhatsApp, Vodafone Call+, Facebook Messenger uygulamalarındaki kullanımınız internet kotasından yemez.

Redli 20 Plus (Sınırsız Youtube, Instagram, Facebook)

Çok Satan

20 GB

İnternet

3000DK

Konuşma

250SMS

Mesajlaşma

110TL/ Ay

12 ay Taahhütlü, İletişim Pass + Müzik Pass + Sosyal Pass + Video Pass : WhatsApp, Vodafone Call+, Facebook Messenger uygulamalarındaki kullanımınız internet kotasından yemez.. Müzik Pass Özelliği : Spotify, Karnaval, Fenomen, Power App uygulamalarındaki kullanımınız internet kotasından yemez. Sosyal Pass : Facebook, Twitter, Instagram uygumaları kullanımınız internet kotasından yemez. Video Pass : Youtube ve İzlesene uygulamalarındaki kullanımınız 12 ay internet kotasından yemez. Vodafone'lular ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma

 

Uyumlu 4

33TL/ Ay
 • 4 GB internet
 • 750 DK Her Yöne
 • 250 SMS Her Yöne
Hemen Başvur

Uyumlu 2

29TL/ Ay
 • 2 GB internet
 • 750 DK Her Yöne
 • 250 SMS Her Yöne
Hemen Başvur

Bize Ulaşın

0850 480 9 542

Sizi Arayalım

Başvuru ve koşullar hakkında bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

İnterneti Bol ve Avantajlı Vodafone Paketleri 

Vodafone dünyasının kapılarını sizler için ardına kadar açıyoruz. Vodafone paketleri, faturalı esnek tarifeler ve akıl küpü tarifeler seçenekleriyle her bütçeye mükemmel çözümler üretiyoruz. Sizler için öncelik fiyat, internet, dakika veya mesajlaşma olabilir. Önceliklerinize önem veriyor ve bütçenize uygun fiyatlarda vodafone paketleri'ni siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Benim Passim Tarifesi

Tarife Vodafone'a son 30 gün içerisinde hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen abonelerle, faturasızdan faturalıya son 30 gün içerisinde geçmiş olan faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.

Benim Passim tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 119 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi heryöne 2000 dakika arama,yurt içi heryöne 250 SMS veya MMS gönderme ve yurtiçi 10GB cepten internet faydalarını kullanma hakkına sahip olur.

Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Tarife dahilindeki SMS/MMS'in bitmesi durumunda yurtiçi SMS ve MMS’lerin her biri 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.

Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir.

Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.

Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçeneklerini iptal edebilirler.

Paket abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler.

Avantajlı Aşım İnternet Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir. 

İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yanısıtılır. 500MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir. 

Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra Avantajlı Aşım Konuşma Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir 9,9 TL yanısıtılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir. 

Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi SMS hakları bittikten sonra 250SMS Paketi kapsamında aboneye 250 SMS yüklenir 9,9 TL yanısıtılır. 250SMS bittiğinde yine bir 250SMS yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250SMS 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir. 

Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi birbirlerine bağımlı paketler değildir. Ayrı ayrı iptal edilebilirler. Avantajlı Aşım İnternet Paketi IPTAL INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek , Avantajlı Aşım Konuşma Paketi IPTAL KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı Aşım SMS Paketi IPTAL SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir.

Avantajlı Aşım İnternet Paketi, iptal edildikten sonra INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım Konuşma Paketi iptal edildikten sonra KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım SMS Paketi iptal edildikten sonra SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek tekrar alınabilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da tekrar alınabilir.

Benim Passim tarifresi kapsamındaki internet haklarını kullanabilmek için abonelerin telefonlarının internet ayarlarınının yapılmış olması gerekmektedir.

Tarife dahilindeki 10GB internet için ücretlendirme periyodu 32 kb’dır.

İnternet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri, tarifenin internet kotasından düşer.

Dönem içerisinde kullanılmamış hakları bir sonraki aya devretmez.

İnternet Paketinden, cep telefonunuz 4,5G ve 3G destekliyorsa 4,5G ve 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz.

Vodafone 4,5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G, 4,5G ve GPRS özelliği otomatik olarak açılmaktadır.

Benim Passim tarifesiyle tanımlanan paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir.

İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Konferans görüşme servisi kullanılabilir.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları ve buna benzer hizmetler kullanılamaz. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Tarife dahilinde verilen dakikalar yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.

Tarifeye giriş anlık veya bir sonraki fatura dönemi itibariyle olabilir. Tarifeye anlık giriş yapıldığında aylık paket ücreti ve tarife dahilinde sağlanan dakikalar, internet ve SMS'ler tarifeye katılım tarihi ile bir sonraki fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak yüklenir ve fatura edilir.

Fatura dönemi içerisinde paketten çıkılması veya hattın iptal edilmesi durumunda abone aylık paket ücretinin bir kısmını öder. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.

Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve tarife ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.

Başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapılamaz. Müşterilerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.

Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.

Bir abone maksimum 5 adet hattı ile Red tarifelerinden yararlanabilir.

Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Yurt dışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaportu olan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda aboneler ilk 20MB’ı 35TL sonrasında ise her 50MB’ı 80TL olarak, tarife dahilindeki dakikaların bitmesi durumunda arama ve aranma 0,7TL/dk olarak, SMS haklarının bitmesi durumunda 0,7TL/SMS olarak ücretlendirilir. Her Şey Dahil Pasaport paketi olmadan yapılan yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS kullanımlari standart yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS ücretiyle ücretlendirilir.

Abonelerin yurt dışında kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde yurt dışında kullanım (roaming) ve yurt dışını arama özelliği otomatik olarak açılmaktadır ve abonelere Her şey Dahil Pasaport seçeneği otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her şey Dahil Pasaport seçeneğinin koşullarının sağlanmaması durumunda seçenek aktif olmayacaktır. Talep eden aboneler Her şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal edebilirler.

Yurt dışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaport Dunya’sı olan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda aboneler ilk 20MB’ı 35TL sonrasında ise her 50MB’ı 80TL olarak, tarife dahilindeki dakikaların bitmesi durumunda arama ve aranma 1TL/dk olarak, SMS haklarının bitmesi durumunda 0,7TL/SMS olarak ücretlendirilir. Her Şey Dahil Pasaport Dunya paketi olmadan yapılan yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS kullanımlari standart yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS ücretiyle ücretlendirilir.

Abonelerin yurt dışında kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde yurt dışında kullanım (roaming) ve yurt dışını arama özelliği otomatik olarak açılmaktadır ve abonelere Her şey Dahil Pasaport Dunya seçeneği otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her şey Dahil Pasaport Dunya seçeneğinin koşullarının sağlanmaması durumunda seçenek aktif olmayacaktır. Talep eden aboneler Her şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal edebilirler.

Tarife dahilindeki yurtiçi heryöne dakikalar, aynı zamanda 23 Vodafone ülkesindeki özel servis numaraları harici tüm numaralar yönüne kullanılabilir. Vodafone ülkesi dışındaki yurt dışı aramalar veya Vodafone ülkesi yönüne yapılan paket aşımları standart yurt dışını arama tarifesiyle ücretlendirilir.

Benim Passim Paketi

Benim Passim Tarifesinde bulunan müşteriler, Benim Passim Whatsapp, Benim Passim Call+, Benim Passim Messenger, Benim Passim Spotify, Benim Passim Youtube, Benim Passim İzlesene, Benim Passim Facebook, Benim Passim Twitter, Benim Passim Instagram, Benim Passim Karnaval paketleri arasından seçecekleri 3 paketi ek bir ücret ödemeden kullanabilirler.

Benim Passim tarifesindeki müşteriler yukarıda belirtilen paketler arasından seçim yapmadıkları sürece herhangi bir uygulamayönen kotadan düşmeyen internet hakkına sahip olmayacaklardır.

Benim Passim Paket seçimi SMS, Vodafone bayileri,call center, IVR ve Vodafone Yanımda kanalları üzerinden yapılabilir

Seçilen paketlere yukarıda belirtilen kanallardan herhangi bir tanesi üzerinden değişitirilebilir. Her durumda aynı anda kullanılabilecek paket sayısı maksimum 3’tür.

Paketten yalnızca Benim Passim tarifesindeki müşteriler faydalanabilir.

Benim Passim tarifesi dışındaki tarifelerde bulunan Vodafone aboneleri paketten faydalanamaz.

Paketin geçerlilik süresi onay SMS inin gelmesinin ardından başlar.

Seçilen Benim Passim Paketi iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenir

Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz.

Vodafone, tarifelerindeki her yöne internet kotasının 5 katından fazla Benim Passim Paketinden kullanım yapan aboneler için ticari inceleme yapma hakkına sahiptir.

Benim Passim Paketi olan aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapamaz. Abonelerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.

Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.

Pakete giriş anlık olup ve paketin tanımlandığına dair SMS’in geldiği anda gerçekleşir. Çıkış gerçekleştikten sonra paket dahilindeki haklar anlık sona erer.

Benim Passim Paketi yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Paketten, abonelerin cihazı 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Aynı şekilde abonelerin cihazı 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanılabilir. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Paketi kullanabilmek için abonelerin telefonundaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar

Benim Passim Whatsapp paketi Whatsapp uygulaması kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. WhatsApp Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.

Benim Passim Messenger paketi Facebook Messenger uygulaması kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Facebook Messenger Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. Facebook messenger sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.

Benim Passim Call+ paketi Vodafone Call+ uygulaması kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

Benim Passim Karnaval paketi Karnaval uygulaması kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

Benim Passim Spotify paketi Spotify uygulaması kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

Benim Passim İzlesene paketi İzlesene uygulaması kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

Benim Passim Youtube paketi Youtube uygulaması kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Benim Passim Youtube dahilinde Youtube üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir.

Benim Passim Facebook paketi Facebook uygulamalası kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Facebook, mobil uygulaması ve bu sosyal medya kanalının web sitesinde sunulan video içerikleri kapsama dahildir. Bu kanalların mobil uygulama ve internet sitelerinden farklı bir kanala yönlendirilen video içerikleri Benim Passim Facebook paketi kapsamında değildir. Benim Passim Facebook dahilinde Facebook üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir.

Benim Passim Instagram paketi Instagram uygulamalası kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Instagram, mobil uygulaması ve bu sosyal medya kanalının web sitesinde sunulan video içerikleri kapsama dahildir. Bu kanalların mobil uygulama ve internet sitelerinden farklı bir kanala yönlendirilen video içerikleri Benim Passim Instagram paketi kapsamında değildir. Benim Passim Instagram dahilinde Instagram üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir.

Benim Passim Twitter paketi Twitter uygulamalası kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Twitter, mobil uygulaması ve bu sosyal medya kanalının web sitesinde sunulan video içerikleri kapsama dahildir. Bu kanalların mobil uygulama ve internet sitelerinden farklı bir kanala yönlendirilen video içerikleri Benim Passim Twitter paketi kapsamında değildir. Benim Passim Tiwitter dahilinde Twitter üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir.

Vodafone Pass Esaslar

Kotadan Düşmeyen Vodafone Pass İletişim Paketi, Vodafone’un iletişim içerik sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir.

Vodafone Pass İletişim Paketi Whatsapp, Facebook Messenger, Vodafone Message+ ve Vodafone Call+ uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki iletişim içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

Red Pass İletişim Paketi Red 8, Red 10, Red 15 ve Red 20 tarifelerine ücretsiz olarak dahildir. Bu tarifelerdeki aboneler Red Pass İletişim paketini satın alamazlar veya iptal edemezler. Bu tarifeler dışındaki tüm Red aboneleri Red Pass İletişim Paketini satın alabilirler.

İletişim Pass Paketi Red aboneleri için KDV dahil aylık 6 TL’dir, diğer bütün Vodafone aboneleri için KDV dahil aylık 9 TL’dir.

Paketin geçerlilik süresi onay SMS inin gelmesinin ardından başlar.

Vodafone Pass İletişim Paketi her ay otomatik olarak yenilenir ve paketin ücreti abonelerin faturasına yansır. Paket yenilendikten sonra abonelere bilgi SMS’i gönderilir.

Vodafone Pass İletişim Paketine girişte paket dahilinde sağlanan internet tam olarak yüklenir ve abonenin faturasına, faturaya kalan gün sayısına oranlanarak yansır.

Vodafone, tarifelerindeki her yöne internet kotasının 5 katından fazla Vodafone Pass İletişim paketinden kullanım yapan aboneler için ticari inceleme yapma hakkına sahiptir.

Vodafone Pass İletişim Paketi olan aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapamaz. Abonelerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.

Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.

Pakete giriş anlık olup, iptal talebi alındıktan sonra cıkışlar dönem sonu itibariyle gercekleşir. Abone dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir.

Vodafone Pass İletişim Paketi yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Paketten, abonelerin cihazı 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Aynı şekilde abonelerin cihazı 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanılabilir. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Paketi kullanabilmek için abonelerin telefonundaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Faturasız tüm aboneler bu paketten faydalanabilirler.

Pass Paketlerini alan faturasız abonelerin faydalanabilmesi için mevcut tarife içeriği yüklenmiş (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak müşterilere Ses, SMS, Data içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir.) olması gerekmektedir. Geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir.

Red Haftalik 5GB Paketi

Haftalık 5GB Internet paketi kapsamında 7 gün yurt içinde her yöne geçerli 5GB internet hakkı verilir.

Haftalık 5GB Internet paketinin ücreti KDV ve ÖİV dahil 25 TL’dir. Süresi alındığı gün itibariyle 7 gündür. Ücret ve içerik orantılanmadan ful olarak yüklenir. Paket fatura döneminden bağımsız alındıktan 7 gün sonra sonlanır.

Paketin geçerlilik süresi onay SMSinin gelmesinin ardından başlar.

Faturalı olup Bireysel hat kullanan ve Esnaf tarifelerinde olmayan müşteriler yararlanabilir.

Paket yenilenmez. Müşteride Haftalık 5GB Internet var ise eş zamanlı aynı paketi alamaz.

Paketin ücreti faturaya yansır.

Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz.

Haftalık 5GB Internet Paketi olan aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapamaz. Abonelerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.

Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.

Pakete giriş anlık olur. Paket iptal edilemez.

Haftalık 5GB Internet Paketi yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Paketten, abonelerin cihazı 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Aynı şekilde abonelerin cihazı 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanılabilir. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Paketi kullanabilmek için abonelerin telefonundaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek pakette değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Red Aylık 2GB Paketi

İnternet paketi aylık 19TL’ye 2GB internet kullanımı içerir.

Paketten yalnızca bireysel faturalı tarifelerde bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.

2GB paketi bittikten sonraki kullanımlar tarifenin kendi ücreti üzerinden ücretlendirilir· Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

Paketin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar, paketin geçerlilik süresi 30 gündür.

Paket bittikten sonra otomatik olarak yinelenmez. Paket satın alındıktan sonra iptal edilemez.

Abone aylık ek paketi bitirmeden tekrar aldığında, yeni ek paketin kullanımı abonenin tarafına gelecek onay mesajına cevap vermesi ardından başlar.

İnternet paketine girişte paket dahilinde sağlanan internet tam olarak yüklenir ve faturanıza yansır.

Paket yurt içinde geçerlidir.Müşterinin Herşey Dahil Pasaport olması durumunda Herşey Dahil Pasaport dahilindeki ülkelerde de kullanılabilir.

Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz.

Paketten, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde cihazınız 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Paketi kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

1GB Hemen İnternet Paketi

Hemen İnternet paketi kapsamında 30 gün yurt içinde her yöne geçerli 1GB internet hakkı verilir.

Hemen İnternet paketinin ücreti KDV ve ÖİV dahil 12 TL’dir. Süresi alındığı gün itibariyle 30 gündür. Ücret ve içerik orantılanmadan ful olarak yüklenir. Paket fatura döneminden bağımsız alındıktan 30 gün sonra sonlanır.

Paketin geçerlilik süresi onay SMSinin gelmesinin ardından başlar.

Faturalı olup Bireysel hat kullanan ve Esnaf tarifelerinde olmayan müşteriler yararlanabilir.

Paket yenilenmez. Müşteride Hemen İnternet var ise eş zamanlı aynı paketi alamaz.

Paketin ücreti faturaya yansır.

Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz.

Hemen İnternet Paketi olan aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapamaz. Abonelerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.

Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.

Pakete giriş anlık olur. Paket iptal edilemez.

Hemen İnternet Paketi yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Paketten, abonelerin cihazı 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Aynı şekilde abonelerin cihazı 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanılabilir. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Paketi kullanabilmek için abonelerin telefonundaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek pakette değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Red Aylık 1GB Paketi

Aylık ek paketten 4.5G RedXS, 4.5G RedS, 4.5G RedM, 4.5G RedL, 4.5G Red Elite, Red Mini, Red Maxi, Red Plus, Red Ekstra, Red Elite Ekstra, Red Classic, Red Elite Plus, Red Xsmall, Red Small, Red Medium, Red Large, Red X Large, Red XS, RedS, RedM, RedL ve Red Elite tarifelerindeki faturalı bireysel aboneler faydalanabilir.

Aylık ek internet paketi 10 TL karşılığında 1 GB kullanım hakkı sağlar.

1GB paketi bittikten sonraki kullanımlar tarifenin kendi ücreti üzerinden ücretlendirilir.(ya da tarifesindeki haklarını kullanmışsa ve başka bir paketi yoksa en fazla 20 kez olmak üzere her 500 MB 5 TL olacak şekilde ücretlendirilir)

Abone 10 GB aşım kullanımına eriştiğinde kullanım dönemi sonuna kadar bağlantı hızı “1 kbps” a düşer.

Aylık ek internet paketi Herşey Dahil Pasaport’un geçerli olduğu ülkelerde geçerlidir.

1 GB paketi bittikten sonra yapılan yurt dışı kullanımları -Her Şey Dahil Pasaport’un geçerli olduğu başka bir paket alınmamışsa- standart yurt dışı ücretlendirmesine dahildir.

Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

Paketin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.

Paket bittikten sonra otomatik olarak yinelenmez. Paket satın alındıktan sonra iptal edilemez.

İnternet paketine girişte paket dahilinde sağlanan internet tam olarak yüklenir ve faturanıza yansır.

Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz.

Paketten, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde cihazınız 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Paketi kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Redli Portföyü

Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.

Red’li 7 Tarifesi aylık 79 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabithatları sınırsız arama, yurtiçi heryöne 1000 dakika arama, yurtiçi heryöne 250SMS/MMS gönderme ve 7 GB cepten internet; Red’li 10 Tarifesi aylık 89 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi her yöne 1500 dakika arama, yurtiçi her yöne 250 SMS/MMS gönderme ve 10 GB cepten internet; Red’li 15 Tarifesi aylık 109 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi her yöne 1500 dakika arama, yurtiçi her yöne 250 SMS/MMS gönderme ve 15 GB cepten internet, kotadan düşmeyen Vodafone Pass İletişim Paketi; Red’li 15 Plus Tarifesi aylık 125 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi her yöne 2000 dakika arama, yurtiçi her yöne 250 SMS/MMS gönderme ve 15 GB cepten internet, kotadan düşmeyen Vodafone Pass İletişim Paketi, kotadandüşmeyen Vodafone Pass Müzik ve kotadan düşmeyen Vodafone Pass Sosyal’i; Red’li 20 Plus Tarifesi aylık 155 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi her yöne 3000 dakika arama, yurtiçi her yöne 250 SMS/MMS gönderme ve 20 GB cepten internet, kotadan düşmeyen Vodafone Pass İletişim, kotadan düşmeyen 

Vodafone Pass Müzik, kotadan düşmeyen Vodafone Pass Sosyal ve kotadan düşmeyen Vodafone Pass Video Paketlerini kapsar.

Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Tarife dahilindeki SMS/MMS'in bitmesi durumunda yurtiçi SMS ve MMS’lerin her biri 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.

Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir.Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.

Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçeneklerini iptal edebilirler.

Paket abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler.

Avantajlı Aşım İnternet Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir. 

İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yanısıtılır. 500MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir. 

Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra Avantajlı Aşım Konuşma Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir 9,9 TL yanısıtılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir. 

Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi SMS hakları bittikten sonra 250SMS Paketi kapsamında aboneye 250 SMS yüklenir 9,9 TL yanısıtılır. 250SMS bittiğinde yine bir 250SMS yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250SMS 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir. 

Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi birbirlerine bağımlı paketler değildir. Ayrı ayrı iptal edilebilirler. Avantajlı Aşım İnternet Paketi IPTAL INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek , Avantajlı Aşım Konuşma Paketi IPTAL KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı Aşım SMS Paketi IPTAL SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir.

Avantajlı Aşım İnternet Paketi, iptal edildikten sonra INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım Konuşma Paketi iptal edildikten sonra KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım SMS Paketi iptal edildikten sonra SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek tekrar alınabilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da tekrar alınabilir.

Vodafone Pass İletişim Paketi, Vodafone’un iletişim sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Mevcuttaki Vodafone Pass İletişim Paketiniz WhatsApp, Vodafone Message ve Vodafone Call uygulamalarında geçerlidir. WhatsApp Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, videovb. paylaşımıfaydayadahildir. Vodafone Pass Müzik Paketi, Vodafone’un müzik sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Mevcuttaki Vodafone Pass Müzik Paketiniz Spotify, Karnaval, PowerApp, Fenomen ve Number1 uygulamalarında ve bu uygulamaların websitelerinde geçerlidir. Bunlar dışındaki uygulamalardan veya web sitelerinden dinlediğiniz müzikler tarifeniz/paketiniz üzerinden ücretlendirilir. Mevcuttaki Vodafone Pass Sosyal Paketiniz, Facebook, Twitter ve Instagram uygulamalarında ve bu uygulamaların web sitelerinde geçerlidir. Vodafone Pass Video Paketi, Vodafone’un video sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/ geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Mevcuttaki Vodafone Pass Video Paketiniz YouTube ve izlesene.com uygulamalarında ve bu uygulamaların web sitelerinde geçerlidir.

Bunlar dışındaki uygulamalardan veya web sitelerinden izlediğiniz videolar tarifeniz/paketiniz üzerinden ücretlendirilir. Vodafone Pass Müzik Paketi’nde PowerApp, Fenomen, Karnaval mobil uygulamaları ve bu radyo gruplarının web sitelerinde sunulan radyo kanalları kapsama dahildir. Mobil uygulama ve internet sitelerinde sunulan televizyon kanalları (örneğin Power TV, Power Türk TV) ise radyo yayını değil televizyon yayını olduğu için kapsama dahil değildir. Vodafone Pass Müzik, Vodafone Pass Sosyal ve Vodafone Pass Video Paketlerinde reklam gösterimleri reklam sağlayıcılar tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan data fayda kapsamında değildir ve kullanıcıların tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Reklam gösterimlerinde kullanılmak üzere 250 MB’lik hediye ekstra internet paketi koruma amaçlı her ay hattınıza tanımlanacaktır. Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurtiçinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm internet paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır. Başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapılamaz. VPN kullanılıyorsa uygulama kullanımları tarifenin her yöne internetinden düşer. Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattı kapatılacaktır. Vodafone, tarifelerindeki her yöne internet haklarının 5 katından fazla Vodafone

Pass Müzik ve Vodafone Pass İletişim’de kullanım yapan aboneler için ticari inceleme yapma hakkına sahiptir. Bir müşteri maksimum 5 adet hattı ile Red Tarifelerinden yararlanabilir.

Tarife dahilindeki yurtiçi her yöne dakikalar, aynı zamanda 23 Vodafone ülkesindeki özel servis numarası harici tüm numaralar yönüne kullanılabilir. Vodafone ülkesi dışındaki yurtdışını aramalar veya Vodafone ülkesi yönüne yapılan paket aşımları standart yurtdışını arama tarifesiyle ücretlendirilir.

Yeni Redli İndirim Kampanyası:

Kampanya kapsamına Redli 7, Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifesi girmektedir.

Kampanyadan Vodafone'a son 30 gün içerisinde hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen aboneler, faturasızdan faturalıya son 30 gün içerisinde geçmiş olan aboneler faydalanabilirler.

Kampanya 12 aylık "iki dönem"den oluşur. İlk 12 Aylık dönem, "Birinci Dönem", ikinci 12 aylık dönem ise "İkinci Dönem" olarak anılacaktır. İlk dönemin son fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir. Abone ilk dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem (kampanyadan çıkış, numara taşıma, tarife değişikliği, faturasıza geçme, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali) yapmadığı takdirde ikinci dönem başlar. İkinci dönem yalnızca ilk dönem yukarıda açıklanan haller ile sonlanmaz ise devreye girer. İkinci dönem kampanya abone alımına kapansa da ilk dönemi tamamlayıp kampanyası sonlanmayan aboneler için devreye girer.

Ay ile kastedilen fatura dönemidir.

Kampanyaya dahil olan müşteriler kampanya kapsamında 12+12 ay taahhüt vermeleri karşılığında 12 aylık ilk kampanya döneminde Red Tarifelerinin (Redli 7, Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30) aylık standart ücreti üzerinden KDV ve OIV dahil 30 TL indirim alırlar. 12 aylık 2. Kampanya döneminde Red Tarifelerinin (Redli 7, Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30) aylık standart ücreti üzerinden KDV ve OIV dahil 20 TL indirim alırlar.

Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini kampanyaya başladıkları tarife haricinde başka bir tarifeye değiştirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, hatlarının herhangi bir sebeple iptal edildiğinde kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.

Kampanyada cayma bedeli her dönem için aşağıda ifade edildiği şekilde hesaplanır.

İlk dönem için sağlanan fayda ve ödenmesi taahhüt edilen tutar 12 aylık süreç esas alınarak, ikinci dönem için ise 12.fatura döneminden sonraki dönemlere bakılarak aboneye sağlanan fayda ve ödemesi taahhüt edilen tutar esas alınarak hesaplanır.

Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Bu tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır.

Kampanyaya Redli 7 tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifelerine geçiş yapabilirler.

Kampanyaya Redli 10 tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifelerine geçiş yapabilirler.

Kampanyaya Redli 15 tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifelerine geçiş yapabilirler

Kampanyaya Redli 15 Plus tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 20 Plus, Redli 30 tarifelerine geçiş yapabilirler

Kampanyaya Redli 20 Plus tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 30 tarifesine geçiş yapabilirler.

Yalnızca Redli 7, Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifeleri bu kampanyanın tahhütnamesi kapsamındadır. Abonenin tarifesi ile birlikte otomatik satın aldığı herhangi bir ek paketi olması durumunda bu paket işbu taahhütname kapsamında değildir.

Kampanyaya dahil olan abonelerin 4.5G servisi açılır.

30 gün içerisinde 1 defa tarife değişikliği yapılabilir. Yeni müşteriler için ilk tarife değişikliği 30 gün sonrasında yapılabilir.

Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Bu tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır

Kampanyaya katılım anlık olur. Sadece abone kampanya için uygun tarifede değil iken kampanya için uygun olan bir tarifeye ileri tarihli geçiş talebi varsa kampanyaya ileri tarihli olarak/bir sonraki fatura dönemi ile giriş yapar.

Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen indirim dışındaki faydalar çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer. İndirim ise kampanyadanın12. ayı haricinde kampanya sonlandığı durumda o fatura dönemi için silinir.

Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır

Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması gerekmektedir.

Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.

Kampanyaya giriş yapıldığı zaman ilk ay için indirim miktarının hepsi faturaya yansıtılır. Fakat, kampanyaya girmeden evvel tarifeye giriş anlık olmuş ve tarifenin aylık paket ücreti bir sonraki fatura dönemine kalan gün sayısı ile orantılı olarak yansıtılmış ve yansıtılan tarife aylık paket ücreti kampanya indirim miktarından az ise indirim maksimum o ay için yansıtılan tarife ücreti kadar yapılır. Sonraki aylar tam indirim tutarları yansıtılır.

Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.

Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Güncel ve detaylı kampanya bilgilerine vodafone.com.tr’den erişilebilir.

Redli İndirim Kampanyası:

Kampanya kapsamına Redli 7, Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifesi girmektedir.

Kampanyadan mevcutta Vodafone bireysel faturalı hat sahibi müşteriler faydalanabilirler.

Kampanya 12 aylık "iki dönem"den oluşur. İlk 12 Aylık dönem, "Birinci Dönem", ikinci 12 aylık dönem ise "İkinci Dönem" olarak anılacaktır. İlk dönemin son fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir. Abone ilk dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem (kampanyadan çıkış, numara taşıma, tarife değişikliği, faturasıza geçme, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali) yapmadığı takdirde ikinci dönem başlar. İkinci dönem yalnızca ilk dönem yukarıda açıklanan haller ile sonlanmaz ise devreye girer. İkinci dönem kampanya abone alımına kapansa da ilk dönemi tamamlayıp kampanyası sonlanmayan aboneler için devreye girer.

Ay ile kastedilen fatura dönemidir.

Kampanyaya dahil olan müşteriler kampanya kapsamında 12+12 ay taahhüt vermeleri karşılığında 12 aylık ilk kampanya döneminde Red Tarifelerinin (Redli 7, Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30) aylık standart ücreti üzerinden KDV ve OIV dahil 20 TL indirim alırlar. 12 aylık 2. Kampanya döneminde Red Tarifelerinin (Redli 7, Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30) aylık standart ücreti üzerinden KDV ve OIV dahil 10 TL indirim alırlar.

Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini kampanyaya başladıkları tarife haricinde başka bir tarifeye değiştirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, hatlarının herhangi bir sebeple iptal edildiğinde kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.

Kampanyada cayma bedeli her dönem için aşağıda ifade edildiği şekilde hesaplanır.

İlk dönem için sağlanan fayda ve ödenmesi taahhüt edilen tutar 12 aylık süreç esas alınarak, ikinci dönem için ise 12.fatura döneminden sonraki dönemlere bakılarak aboneye sağlanan fayda ve ödemesi taahhüt edilen tutar esas alınarak hesaplanır.

Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Bu tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır.

Kampanyaya Redli 7 tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifelerine geçiş yapabilirler.

Kampanyaya Redli 10 tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifelerine geçiş yapabilirler.

Kampanyaya Redli 15 tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifelerine geçiş yapabilirler

Kampanyaya Redli 15 Plus tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 20 Plus, Redli 30 tarifelerine geçiş yapabilirler

Kampanyaya Redli 20 Plus tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 30 tarifesine geçiş yapabilirler.

Yalnızca Redli 7, Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifeleri bu kampanyanın tahhütnamesi kapsamındadır. Abonenin tarifesi ile birlikte otomatik satın aldığı herhangi bir ek paketi olması durumunda bu paket işbu taahhütname kapsamında değildir.

Kampanyaya dahil olan abonelerin 4.5G servisi açılır.

30 gün içerisinde 1 defa tarife değişikliği yapılabilir. Yeni müşteriler için ilk tarife değişikliği 30 gün sonrasında yapılabilir.

Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Bu tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır

Kampanyaya katılım anlık olur. Sadece abone kampanya için uygun tarifede değil iken kampanya için uygun olan bir tarifeye ileri tarihli geçiş talebi varsa kampanyaya ileri tarihli olarak/bir sonraki fatura dönemi ile giriş yapar.

Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen indirim dışındaki faydalar çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer. İndirim ise kampanyadanın12. ayı haricinde kampanya sonlandığı durumda o fatura dönemi için silinir.

Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır

Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması gerekmektedir.

Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.

Kampanyaya giriş yapıldığı zaman ilk ay için indirim miktarının hepsi faturaya yansıtılır. Fakat, kampanyaya girmeden evvel tarifeye giriş anlık olmuş ve tarifenin aylık paket ücreti bir sonraki fatura dönemine kalan gün sayısı ile orantılı olarak yansıtılmış ve yansıtılan tarife aylık paket ücreti kampanya indirim miktarından az ise indirim maksimum o ay için yansıtılan tarife ücreti kadar yapılır. Sonraki aylar tam indirim tutarları yansıtılır.

Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.

Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Güncel ve detaylı kampanya bilgilerine vodafone.com.tr’den erişilebilir.

Redli Elite Tarifesi

Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.

Redli Elite tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 219 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi heryöne 3000 dakika arama,yurt içi heryöne 3000 SMS veya MMS gönderme, yurtiçi 30GB cepten internet, kotadan düşmeyen iletişim, kotadan düşmeyen müzik, kotadan düşmeyen sosyal ve kotadan düşmeyen video faydalarını kullanma hakkına sahip olur.

Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Tarife dahilindeki SMS/MMS'in bitmesi durumunda yurtiçi SMS ve MMS’lerin her biri 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.

Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir.

Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.

Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere 500MB Internet Paketi, 250DK Konusma Paketi ve 250 SMS Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler 500MB Internet Paketi, 250DK Konusma Paketi ve 250 SMS Paketi seçeneklerini iptal edebilirler.

Paket abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler.

500MB Internet Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir.

İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yanısıtılır. 500MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir.

Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra 250DK Konusma Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir 9,9 TL yanısıtılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.

Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi SMS hakları bittikten sonra 250SMS Paketi kapsamında aboneye 250 SMS yüklenir 9,9 TL yanısıtılır. 250SMS bittiğinde yine bir 250SMS yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250SMS 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.

500MB Internet Paketi, 250DK Konusma Paketi ve 250 SMS Paketi birbirlerine bağımlı paketler değildir. Ayrı ayrı iptal edilebilirler. 500MB Internet Paketi IPTAL RED500MB yazıp 7000’e SMS gönderilerek , 250DK Konusma Paketi IPTAL RED250DK yazıp 7000’e SMS gönderilerek, 250 SMS Paketi IPTAL RED250SMS yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir.

500MB Internet Paketi, iptal edildikten sonra RED 500MB yazıp 7000’e SMS gönderilerek; 250DK Konusma Paketi iptal edildikten sonra RED 250DK yazıp 7000’e SMS gönderilerek; 250 SMS Paketi iptal edildikten sonra RED 250SMS yazıp 7000’e SMS gönderilerek tekrar alınabilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da tekrar alınabilir.

Redli Elite tarifresi kapsamındaki internet haklarını kullanabilmek için abonelerin telefonlarının internet ayarlarınının yapılmış olması gerekmektedir.

İnternet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri, tarifenin internet kotasından düşer.

Dönem içerisinde kullanılmamış hakları bir sonraki aya devretmez.

İnternet Paketinden, cep telefonunuz 4,5G ve 3G destekliyorsa 4,5G ve 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz.

Vodafone 4,5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G, 4,5G ve GPRS özelliği otomatik olarak açılmaktadır.

Redli Elite tarifesiyle tanımlanan paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir.

İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Konferans görüşme servisi kullanılabilir.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları ve buna benzer hizmetler kullanılamaz. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Tarife dahilinde verilen dakikalar yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.

Tarifeye giriş anlık veya bir sonraki fatura dönemi itibariyle olabilir. Tarifeye anlık giriş yapıldığında aylık paket ücreti ve tarife dahilinde sağlanan dakikalar, internet ve SMS'ler tarifeye katılım tarihi ile bir sonraki fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak yüklenir ve fatura edilir.

Fatura dönemi içerisinde paketten çıkılması veya hattın iptal edilmesi durumunda abone aylık paket ücretinin bir kısmını öder. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.

Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve tarife ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.

Başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapılamaz. Müşterilerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.

Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.

Vodafone, tarifelerindeki her yöne internet kotasının 5 katından fazla Red Pass İletişim, Red Pass Sosyal, Red Pass Müzik ve Red Pass Sosyal paketlerinden kullanım yapan aboneler için ticari inceleme yapma hakkına sahiptir.

Kotadan düşmeyen video hakkının (Vodafone Red Pass Video) tarife ücreti içerindeki payı KDV ve ÖİV dahil 29 TL’dir. Vodafone, tarife dahilindeki kotadan düşmeyen video hakkının içerik ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bir abone maksimum 5 adet hattı ile Red tarifelerinden yararlanabilir.

Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Yurt dışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaportu olan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda aboneler ilk 20MB’ı 35TL sonrasında ise her 50MB’ı 80TL olarak, tarife dahilindeki dakikaların bitmesi durumunda arama ve aranma 0,7TL/dk olarak, SMS haklarının bitmesi durumunda 0,7TL/SMS olarak ücretlendirilir. Her Şey Dahil Pasaport paketi olmadan yapılan yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS kullanımlari standart yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS ücretiyle ücretlendirilir.

Abonelerin yurt dışında kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde yurt dışında kullanım (roaming) ve yurt dışını arama özelliği otomatik olarak açılmaktadır ve abonelere Her şey Dahil Pasaport seçeneği otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her şey Dahil Pasaport seçeneğinin koşullarının sağlanmaması durumunda seçenek aktif olmayacaktır. Talep eden aboneler Her şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal edebilirler.

Abone ücretsiz 3 gün Hersey Dahil Pasaport kullanım hakkına sahiptir. Bu tarifede bulundugu sürece her fatura döneminde 3 gün Hersey Dahil Pasaportu ucretsizdir sonrasında Hersey dahil pasaport günlük ücretinden ücretlendirilir.

Yurt dışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaport Dunya’sı olan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda aboneler ilk 20MB’ı 35TL sonrasında ise her 50MB’ı 80TL olarak, tarife dahilindeki dakikaların bitmesi durumunda arama ve aranma 1TL/dk olarak, SMS haklarının bitmesi durumunda 0,7TL/SMS olarak ücretlendirilir. Her Şey Dahil Pasaport Dunya paketi olmadan yapılan yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS kullanımlari standart yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS ücretiyle ücretlendirilir.

Abonelerin yurt dışında kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde yurt dışında kullanım (roaming) ve yurt dışını arama özelliği otomatik olarak açılmaktadır ve abonelere Her şey Dahil Pasaport Dunya seçeneği otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her şey Dahil Pasaport Dunya seçeneğinin koşullarının sağlanmaması durumunda seçenek aktif olmayacaktır. Talep eden aboneler Her şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal edebilirler.

Tarife dahilindeki yurtiçi heryöne dakikalar, aynı zamanda 23 Vodafone ülkesindeki özel servis numaraları harici tüm numaralar yönüne kullanılabilir. Vodafone ülkesi dışındaki yurt dışı aramalar veya Vodafone ülkesi yönüne yapılan paket aşımları standart yurt dışını arama tarifesiyle ücretlendirilir.

Redli Elite tarifesindeki Red Pass İletişim Paketi, Vodafone’un iletişim içerik sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Redli Elite tarifesindeki Red Pass İletişim Paketi Whatsapp, Facebook Messenger, Vodafone Message+ ve Vodafone Call+ uygulamalarında geçerlidir. Bu uygulamalar dışındaki iletişim içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

WhatsApp ve Facebook Messenger Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp ve Facebook Messenger sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.

Redli Elite tarifesindeki Red Pass Muzik Paketi, Vodafone’un muzik içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Red Pass Müzik Paketi Spotify Premium, Karnaval, Power App,Fenomen, Number1 uygulamalarında geçerlidir. Bu uygulamalar dışındaki müzik içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

Red Pass Müzik Paketinde Power App, Fenomen+, Karnaval,Spotify ve Number1 mobil uygulamalarında sunulan içerikler kapsama dahildir. Mobil uygulama ve internet sitelerinde sunulan televizyon kanalları (örneğin Power TV, Power Türk TV) ise radyo yayını değil televizyon yayını olduğu için bu içerikler Red Pass Müzik paketi kapsamında değildir.

Redli Elite tarifesindeki Red Pass Sosyal Paketi, Vodafone’un sosyal medya içerik sağlayıcıları ile yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Redli Elite tarifesindeki Red Pass Sosyal Paketiniz Instagram, Facebook ve Twitter uygulamalarında geçerlidir. Bu uygulamalar dışındaki sosyal medya içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

Red Pass Sosyal paketindeki Facebook Twitter ve Instagram uygulamaları üzerinden izlenilen videolar faydaya dahildir. Bu videolar link şeklinde, başka bir uygulamaya veya web sitesine yönlendiriyorsa bunlar paket kapsamında değildir ve tarifenin kotasından düşer.

Kotadan Düşmeyen Red Pass Video Paketi, Vodafone’un video içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir. Red Pass Video Paketi Youtube,izlesene uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki video içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

Red Pass Sosyal ve Red Pass Video paketlerinde reklam gösterimleri reklam sağlayıcıları tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan internet fayda kapsamında değildir ve kullanıcıların tarife kotasından düşer. Reklam gösterimlerinde kullanılmak üzere tarifenin her yöne internet kotasına ek 250 MB’lık hediye ekstra internet paketi koruma amaçlı her ay Redli Elite tarifesi abonelerine tanımlanacaktır.

Redli Elite Plus Tarifesi

Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.

Redli Elite Plus tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 299 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi heryöne 5000 dakika arama,yurt içi heryöne 5000 SMS veya MMS gönderme, yurtiçi 50GB cepten internet, kotadan düşmeyen iletişim, kotadan düşmeyen müzik, kotadan düşmeyen sosyal ve kotadan düşmeyen video faydalarını kullanma hakkına sahip olur.

Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Tarife dahilindeki SMS/MMS'in bitmesi durumunda yurtiçi SMS ve MMS’lerin her biri 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.

Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir.

Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.

Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere 500MB Internet Paketi, 250DK Konusma Paketi ve 250 SMS Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler 500MB Internet Paketi, 250DK Konusma Paketi ve 250 SMS Paketi seçeneklerini iptal edebilirler.

Paket abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler.

500MB Internet Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir.

İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yanısıtılır. 500MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir.

Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra 250DK Konusma Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir 9,9 TL yanısıtılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.

Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi SMS hakları bittikten sonra 250SMS Paketi kapsamında aboneye 250 SMS yüklenir 9,9 TL yanısıtılır. 250SMS bittiğinde yine bir 250SMS yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250SMS 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.

500MB Internet Paketi, 250DK Konusma Paketi ve 250 SMS Paketi birbirlerine bağımlı paketler değildir. Ayrı ayrı iptal edilebilirler. 500MB Internet Paketi IPTAL RED500MB yazıp 7000’e SMS gönderilerek , 250DK Konusma Paketi IPTAL RED250DK yazıp 7000’e SMS gönderilerek, 250 SMS Paketi IPTAL RED250SMS yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir.

500MB Internet Paketi, iptal edildikten sonra RED 500MB yazıp 7000’e SMS gönderilerek; 250DK Konusma Paketi iptal edildikten sonra RED 250DK yazıp 7000’e SMS gönderilerek; 250 SMS Paketi iptal edildikten sonra RED 250SMS yazıp 7000’e SMS gönderilerek tekrar alınabilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da tekrar alınabilir.

Redli Elite Plus tarifresi kapsamındaki internet haklarını kullanabilmek için abonelerin telefonlarının internet ayarlarınının yapılmış olması gerekmektedir.

İnternet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri, tarifenin internet kotasından düşer.

Dönem içerisinde kullanılmamış hakları bir sonraki aya devretmez.

İnternet Paketinden, cep telefonunuz 4,5G ve 3G destekliyorsa 4,5G ve 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz.

Vodafone 4,5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G, 4,5G ve GPRS özelliği otomatik olarak açılmaktadır.

Redli Elite Plus tarifesiyle tanımlanan paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir.

İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Konferans görüşme servisi kullanılabilir.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları ve buna benzer hizmetler kullanılamaz. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Tarife dahilinde verilen dakikalar yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.

Tarifeye giriş anlık veya bir sonraki fatura dönemi itibariyle olabilir. Tarifeye anlık giriş yapıldığında aylık paket ücreti ve tarife dahilinde sağlanan dakikalar, internet ve SMS'ler tarifeye katılım tarihi ile bir sonraki fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak yüklenir ve fatura edilir.

Fatura dönemi içerisinde paketten çıkılması veya hattın iptal edilmesi durumunda abone aylık paket ücretinin bir kısmını öder. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.

Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve tarife ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.

Başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapılamaz. Müşterilerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.

Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.

Vodafone, tarifelerindeki her yöne internet kotasının 5 katından fazla Red Pass İletişim, Red Pass Sosyal, Red Pass Müzik ve Red Pass Sosyal paketlerinden kullanım yapan aboneler için ticari inceleme yapma hakkına sahiptir.

Kotadan düşmeyen video hakkının (Vodafone Red Pass Video) tarife ücreti içerindeki payı KDV ve ÖİV dahil 29 TL’dir. Vodafone, tarife dahilindeki kotadan düşmeyen video hakkının içerik ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bir abone maksimum 5 adet hattı ile Red tarifelerinden yararlanabilir.

Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Yurt dışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaportu olan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda aboneler ilk 20MB’ı 35TL sonrasında ise her 50MB’ı 80TL olarak, tarife dahilindeki dakikaların bitmesi durumunda arama ve aranma 0,7TL/dk olarak, SMS haklarının bitmesi durumunda 0,7TL/SMS olarak ücretlendirilir. Her Şey Dahil Pasaport paketi olmadan yapılan yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS kullanımlari standart yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS ücretiyle ücretlendirilir.

Abonelerin yurt dışında kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde yurt dışında kullanım (roaming) ve yurt dışını arama özelliği otomatik olarak açılmaktadır ve abonelere Her şey Dahil Pasaport seçeneği otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her şey Dahil Pasaport seçeneğinin koşullarının sağlanmaması durumunda seçenek aktif olmayacaktır. Talep eden aboneler Her şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal edebilirler.

Abone ücretsiz 3 gün Hersey Dahil Pasaport kullanım hakkına sahiptir. Bu tarifede bulundugu sürece her fatura döneminde 3 gün Hersey Dahil Pasaportu ucretsizdir sonrasında Hersey dahil pasaport günlük ücretinden ücretlendirilir.

Yurt dışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaport Dunya’sı olan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda aboneler ilk 20MB’ı 35TL sonrasında ise her 50MB’ı 80TL olarak, tarife dahilindeki dakikaların bitmesi durumunda arama ve aranma 1TL/dk olarak, SMS haklarının bitmesi durumunda 0,7TL/SMS olarak ücretlendirilir. Her Şey Dahil Pasaport Dunya paketi olmadan yapılan yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS kullanımlari standart yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS ücretiyle ücretlendirilir.

Abonelerin yurt dışında kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde yurt dışında kullanım (roaming) ve yurt dışını arama özelliği otomatik olarak açılmaktadır ve abonelere Her şey Dahil Pasaport Dunya seçeneği otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her şey Dahil Pasaport Dunya seçeneğinin koşullarının sağlanmaması durumunda seçenek aktif olmayacaktır. Talep eden aboneler Her şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal edebilirler.

Tarife dahilindeki yurtiçi heryöne dakikalar, aynı zamanda 23 Vodafone ülkesindeki özel servis numaraları harici tüm numaralar yönüne kullanılabilir. Vodafone ülkesi dışındaki yurt dışı aramalar veya Vodafone ülkesi yönüne yapılan paket aşımları standart yurt dışını arama tarifesiyle ücretlendirilir.

Redli Elite Plus tarifesindeki Red Pass İletişim Paketi, Vodafone’un iletişim içerik sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Redli Elite Plus tarifesindeki Red Pass İletişim Paketi Whatsapp, Facebook Messenger, Vodafone Message+ ve Vodafone Call+ uygulamalarında geçerlidir. Bu uygulamalar dışındaki iletişim içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

WhatsApp ve Facebook Messenger Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp ve Facebook Messenger sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.

Redli Elite Plus tarifesindeki Red Pass Muzik Paketi, Vodafone’un muzik içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Red Pass Müzik Paketi Spotify Premium, Karnaval, Power App,Fenomen, Number1 uygulamalarında geçerlidir. Bu uygulamalar dışındaki müzik içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

Red Pass Müzik Paketinde Power App, Fenomen+, Karnaval,Spotify ve Number1 mobil uygulamalarında sunulan içerikler kapsama dahildir. Mobil uygulama ve internet sitelerinde sunulan televizyon kanalları (örneğin Power TV, Power Türk TV) ise radyo yayını değil televizyon yayını olduğu için bu içerikler Red Pass Müzik paketi kapsamında değildir.

Redli Elite Plus tarifesindeki Red Pass Sosyal Paketi, Vodafone’un sosyal medya içerik sağlayıcıları ile yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Redli Elite Plus tarifesindeki Red Pass Sosyal Paketiniz Instagram, Facebook ve Twitter uygulamalarında geçerlidir. Bu uygulamalar dışındaki sosyal medya içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

Red Pass Sosyal paketindeki Facebook Twitter ve Instagram uygulamaları üzerinden izlenilen videolar faydaya dahildir. Bu videolar link şeklinde, başka bir uygulamaya veya web sitesine yönlendiriyorsa bunlar paket kapsamında değildir ve tarifenin kotasından düşer.

Kotadan Düşmeyen Red Pass Video Paketi, Vodafone’un video içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir. Red Pass Video Paketi Youtube,izlesene uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki video içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

Red Pass Sosyal ve Red Pass Video paketlerinde reklam gösterimleri reklam sağlayıcıları tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan internet fayda kapsamında değildir ve kullanıcıların tarife kotasından düşer. Reklam gösterimlerinde kullanılmak üzere tarifenin her yöne internet kotasına ek 250 MB’lık hediye ekstra internet paketi koruma amaçlı her ay Redli Elite Plus tarifesi abonelerine tanımlanacaktır.


Uyumlu 3 Tarifesi

Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
Uyumlu 3 tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 49 TL karşılığında yurt içi her yöne 750

dakika arama,yurt içi heryöne 250 SMS veya MMS gönderme ve yurt içi 3GB cepten internet

faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
Tarife kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devreder. Dakika,

SMS ve internet hakkı yalnızca bir sonraki fatura dönemine devreder, o fatura döneminde

kullanılmazsa silinir.
Tarife dahilinde verilen dakikaların, SMS'in ve internetin devreden dakikalara, SMS'e ve

devreden internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service

kanallarından sorgulayabilir.
Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne

aramalar 0,9 TL/DK olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu

6 saniyedir.
Tarife dahilindeki SMS/MMS'in bitmesi durumunda yurtiçi SMS ve MMS’lerin her biri 0,9 TL

olacak şekilde ücretlendirilecektir.
İnternet kullanım periyodu 32KB’dır.
Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr

olacak şekilde ücretlendirilecektir.
Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.Abonelere tarife kapsamında verilen dakikalar, SMS ve internet ile bir önceki bakiyesinden

devreden dakikalar, SMS ve internet için %80 ve %100 kullanım bilgilendirme sms ́i iletilir.Aboneye Vodafone tarafından gönderilen SMSler farklı sistemler aracılığıyla gönderilebildiği

için SMSlerin sırası yapılan işlemlerin sırasından farklı sırada olabilir.
Abonenin mevcut tarifesi üzerinde almış olup kullandığı paketler, yeni tarifesine geçtiğinde

eğer tarife ile uyumlu değilse geçerliliğini yitirir.
Abone yeni tarifesindeyken, tarifenin üzerinde satılan yeni paketlerden satın alabilir.Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde

abonelere Avantajlı Aşım Paketi, Avantajlı Konusma Aşım Paketi ve Avantajlı SMS AşımPaketleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paketler aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler bu paketleri (ayrı ayrı) iptal edebilir.

Avantajlı Aşım Paketi abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu

paket üzerinden ücretlendirilmezler.
Avantajlı Aşım Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir.İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve Avantajlı Aşım Paketi kapsamında

ücretlendirme yapılır. Avantajlı Aşım Paketi stepli bir pakettir. Her 500MB bittiğinde yeni 500MB yüklenir ve Avantajlı Aşım Paketi kapsamında ücretlendirme yapılır. Fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir.

Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra Avantajlı Konusma Aşım Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir ve ücretlendirme yapılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve Avantajlı Konusma Aşım Paketi kapsamında ücretlendirilir.Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK’lık kullanım Avantajlı Konusma Aşım Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar kullanımına devamedilebilir.

Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi SMS hakları bittikten sonra Avantajlı SMS Aşım Paketi kapsamında aboneye 250 SMS yüklenir ve ücretlendirme yapılır. 250SMS bittiğinde yine bir 250SMS yüklenir ve Avantajlı SMS Aşım Paketi kapsamında ücretlendirilir. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250SMS’lik kullanım Avantajlı SMS Aşım Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.

Avantajlı Aşım Paketi, Avantajlı Konusma Aşım Paketi ve Avantajlı SMS Aşım Paketleri birbirlerine bağımlı paketler değildir. Ayrı ayrı iptal edilebilirler. Avantajlı Aşım Paketi IPTAL AVANTAJLI ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek Avantajlı Konusma Aşım Paketi IPTAL AVANTAJLI KONUSMA yazıp 7000’e SMS gönderilerekAvantajlı SMS Aşım Paketi IPTAL AVANTAJLI SMS yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşterihizmetleri kanalından da iptal edilebilir.

Avantajlı Aşım Paketi, iptal edildikten sonra AVANTAJLI ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Konusma Aşım Paketi iptal edildikten sonra AVANTAJLI KONUSMA yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı SMS Aşım Paketi iptal edildikten sonra AVANTAJLI SMS yazıp 7000’e SMS gönderilerek tekrar alınabilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da tekrar alınabilir.

Uyumlu 3 tarifesindeki aboneler Durma özelliğinden faydalanabilir.
Uyumlu 3 tarifresi kapsamındaki internet haklarını kullanabilmek için abonelerin

telefonlarının internet ayarlarınının yapılmış olması gerekmektedir.
İnternet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri, tarifenin internet

kotasından düşer.
Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya

KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir.
Kıbrıs'a doğru Türkiye ́den başlatılan çağrılar paket kapsamında değildir.
Pakete ait toplu sürenin bittiğine dair gönderilen bilgi SMS'i anlık ve günceldir.Sistem

yoğunluğu nedeniyle SMS gönderimlerinde gecikmeler yaşanabilir.
İnternet Paketinden, cep telefonunuz 4,5G ve 3G destekliyorsa 4,5G ve 3G hızında,

desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz.
Vodafone 4,5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G, 4,5G ve GPRS

özelliği otomatik olarak açılmaktadır.
Uyumlu 3 tarifesiyle tanımlanan paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir.İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS

uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
Konferans görüşme servisi kullanılabilir.
VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları ve buna benzer hizmetler

kullanılamaz. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerindenücretlendirilir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Tarife dahilinde verilen dakikalar yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmetsunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.

Tarifeye giriş anlık veya bir sonraki fatura dönemi itibariyle olabilir. Tarifeye anlık giriş yapıldığında aylık paket ücreti ve tarife dahilinde sağlanan dakikalar, internet ve SMS'ler tarifeye katılım tarihi ile bir sonraki fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak yüklenir ve fatura edilir.

Fatura dönemi içerisinde paketten çıkılması veya hattın iptal edilmesi durumunda abone aylık paket ücretinin bir kısmını öder. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.

C2 General

Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve tarife ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.

Başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapılamaz. Müşterilerin, kendilerine sunulanhakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.

Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.

Bir abone maksimum 5 adet hattı ile Uyumlu tarifelerinden yararlanabilir.
Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
Abonenin eğer son ödeme tarihi geçmiş fakat ödenmemiş faturası varsa başka bir tarifeye

geçiş yapamayacaktır. Bu tarifedeki aboneler faturalarını ödemediklerinde faturalı bireysel

aboneler için geçerli olan yasal takip süreci geçerli olacaktır.
Aylık tarife ücreti, opsiyon/seçenek ücretleri,tarife aşım ücreti,telsiz kullanım ücreti, telsiz

ruhsat ücreti, yeni açılan hatlar için yeni tesis vergileri, sair işlem ücretleri, temel yan servis

ücretleri, bağış servisi ücreti faturaya yansır.
Yurt dışı aramalar standart yurt dışını arama tarifesiyle ücretlendirilir.

Uyumlu 5 Tarifesi

Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
Uyumlu 5 tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 55 TL karşılığında yurt içi her yöne 750

dakika arama,yurt içi heryöne 250 SMS veya MMS gönderme ve yurt içi 5GB cepten internet

faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
Tarife kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devreder. Dakika,

SMS ve internet hakkı yalnızca bir sonraki fatura dönemine devreder, o fatura döneminde

kullanılmazsa silinir.
Tarife dahilinde verilen dakikaların, SMS'in ve internetin devreden dakikalara, SMS'e ve

devreden internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service

kanallarından sorgulayabilir.
Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne

aramalar 0,9 TL/DK olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu

6 saniyedir.
Tarife dahilindeki SMS/MMS'in bitmesi durumunda yurtiçi SMS ve MMS’lerin her biri 0,9 TL

olacak şekilde ücretlendirilecektir.
İnternet kullanım periyodu 32KB’dır.
Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr

olacak şekilde ücretlendirilecektir.
Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.Abonelere tarife kapsamında verilen dakikalar, SMS ve internet ile bir önceki bakiyesinden

devreden dakikalar, SMS ve internet için %80 ve %100 kullanım bilgilendirme sms ́i iletilir.Aboneye Vodafone tarafından gönderilen SMSler farklı sistemler aracılığıyla gönderilebildiği

için SMSlerin sırası yapılan işlemlerin sırasından farklı sırada olabilir.
Abonenin mevcut tarifesi üzerinde almış olup kullandığı paketler, yeni tarifesine geçtiğinde

eğer tarife ile uyumlu değilse geçerliliğini yitirir.
Abone yeni tarifesindeyken, tarifenin üzerinde satılan yeni paketlerden satın alabilir.Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde

abonelere Avantajlı Aşım Paketi, Avantajlı Konusma Aşım Paketi ve Avantajlı SMS Aşım Paketleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paketler aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler bu paketleri (ayrı ayrı) iptal edebilir.

Avantajlı Aşım Paketi abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu

paket üzerinden ücretlendirilmezler.
Avantajlı Aşım Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir.İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve Avantajlı Aşım Paketi kapsamında

ücretlendirme yapılır. Avantajlı Aşım Paketi stepli bir pakettir. Her 500MB bittiğinde yeni 500MB yüklenir ve Avantajlı Aşım Paketi kapsamında ücretlendirme yapılır. Fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir.

Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra Avantajlı Konusma Aşım Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir ve ücretlendirme yapılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve Avantajlı Konusma Aşım Paketi kapsamında ücretlendirilir. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK’lık kullanım Avantajlı KonusmaAşım Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar kullanımına devamedilebilir.

Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi SMS hakları bittikten sonra Avantajlı SMS Aşım Paketi kapsamında aboneye 250 SMS yüklenir ve ücretlendirme yapılır. 250SMS bittiğinde yine bir 250SMS yüklenir ve Avantajlı SMS Aşım Paketi kapsamında ücretlendirilir. Herhangi bir limit

yoktur, kullanım devam ettikçe her 250SMS’lik kullanım Avantajlı SMS Aşım Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.

Avantajlı Aşım Paketi, Avantajlı Konusma Aşım Paketi ve Avantajlı SMS Aşım Paketleri birbirlerine bağımlı paketler değildir. Ayrı ayrı iptal edilebilirler. Avantajlı Aşım Paketi IPTAL AVANTAJLI ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek , Avantajlı Konusma Aşım Paketi IPTAL AVANTAJLI KONUSMA yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı SMS Aşım Paketi IPTAL AVANTAJLI SMS yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir.

Avantajlı Aşım Paketi, iptal edildikten sonra AVANTAJLI ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Konusma Aşım Paketi iptal edildikten sonra AVANTAJLI KONUSMA yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı SMS Aşım Paketi iptal edildikten sonra AVANTAJLI SMS yazıp 7000’e SMS gönderilerek tekrar alınabilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da tekrar alınabilir.

Uyumlu 5 tarifesindeki aboneler Durma özelliğinden faydalanabilir.
Uyumlu 5 tarifresi kapsamındaki internet haklarını kullanabilmek için abonelerin

telefonlarının internet ayarlarınının yapılmış olması gerekmektedir.
İnternet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri, tarifenin internet

kotasından düşer.
Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya

KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir.
Kıbrıs'a doğru Türkiye ́den başlatılan çağrılar paket kapsamında değildir.
Pakete ait toplu sürenin bittiğine dair gönderilen bilgi SMS'i anlık ve günceldir.Sistem

yoğunluğu nedeniyle SMS gönderimlerinde gecikmeler yaşanabilir.
İnternet Paketinden, cep telefonunuz 4,5G ve 3G destekliyorsa 4,5G ve 3G hızında,

desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz.
Vodafone 4,5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G, 4,5G ve GPRS

özelliği otomatik olarak açılmaktadır.
Uyumlu 5 tarifesiyle tanımlanan paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir.İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS

uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
Konferans görüşme servisi kullanılabilir.
VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları ve buna benzer hizmetler

kullanılamaz. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Tarife dahilinde verilen dakikalar yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.

Tarifeye giriş anlık veya bir sonraki fatura dönemi itibariyle olabilir. Tarifeye anlık giriş yapıldığında aylık paket ücreti ve tarife dahilinde sağlanan dakikalar, internet ve SMS'ler tarifeye katılım tarihi ile bir sonraki fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak yüklenir ve fatura edilir.

Fatura dönemi içerisinde paketten çıkılması veya hattın iptal edilmesi durumunda abone aylık paket ücretinin bir kısmını öder. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.

Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve tarife ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.

Başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapılamaz. Müşterilerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.

Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.

Bir abone maksimum 5 adet hattı ile Uyumlu tarifelerinden yararlanabilir.
Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
Abonenin eğer son ödeme tarihi geçmiş fakat ödenmemiş faturası varsa başka bir tarifeye

geçiş yapamayacaktır. Bu tarifedeki aboneler faturalarını ödemediklerinde faturalı bireysel

aboneler için geçerli olan yasal takip süreci geçerli olacaktır.
Aylık tarife ücreti, opsiyon/seçenek ücretleri,tarife aşım ücreti,telsiz kullanım ücreti, telsiz

ruhsat ücreti, yeni açılan hatlar için yeni tesis vergileri, sair işlem ücretleri, temel yan servis

ücretleri, bağış servisi ücreti faturaya yansır.
Yurt dışı aramalar standart yurt dışını arama tarifesiyle ücretlendirilir.

Uyumlu Hosgeldin Kampanyası

 •   Kampanya kapsamına Uyumlu 3, Uyumlu 5 tarifesi girmektedir.

 •   Kampanyadan Vodafone'a son 30 gün içerisinde hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen aboneler,

  faturasızdan faturalıya son 30 gün içerisinde geçmiş olan aboneler faydalanabilirler.

 •   Kampanya 12 aylık "iki dönem"den oluşur. İlk 12 Aylık dönem, "Birinci Dönem", ikinci 12 aylık dönem ise "İkinci Dönem" olarak anılacaktır. İlk dönemin son fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir. Abone ilk dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem (kampanyadan çıkış, numara taşıma, tarife değişikliği, faturasıza geçme, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali) yapmadığı takdirde ikinci dönem başlar. İkinci dönem yalnızca ilk dönem yukarıda açıklanan haller ile sonlanmaz ise devreye girer. İkinci dönem kampanya abone alımına kapansa da ilk dönemi tamamlayıp kampanyası

  sonlanmayan aboneler için devreye girer.

 •   Ay ile kastedilen fatura dönemidir.

 •   Kampanyaya dahil olan müşteriler kampanya kapsamında 12+12 ay taahhüt vermeleri karşılığında 12

  aylık ilk kampanya döneminde Uyumlu Tarifelerinin (Uyumlu 3, Uyumlu 5) aylık standart ücreti

  üzerinden KDV ve OIV dahil ilk 12 ay için 20 TL, ikinci 12 ay için 15 TL indirim alırlar.

 •   Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini kampanyaya başladıkları tarife haricinde başka bir tarifeye değiştirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, hatlarının herhangi bir sebeple iptal edildiğinde kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir.

  Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.

 •   Kampanyada cayma bedeli her dönem için aşağıda ifade edildiği şekilde hesaplanır. İlk dönem için sağlanan fayda ve ödenmesi taahhüt edilen tutar 12 aylık süreç esas alınarak, ikinci dönem için ise 12.fatura döneminden sonraki dönemlere bakılarak aboneye sağlanan fayda ve ödemesi

  taahhüt edilen tutar esas alınarak hesaplanır.

 •   Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Bu

  tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve

  düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır.

 •   Kampanyaya Uyumlu 3 veya Uyumlu 5 tarifesi ile giriş yapmış aboneler, tarifeler arasında kampanyayı

  kırmadan geçiş yapabilirler.

 •   Yalnızca Uyumlu 3, Uyumlu 5 tarifeleri bu kampanyanın tahhütnamesi kapsamındadır. Abonenin

  tarifesi ile birlikte otomatik satın aldığı herhangi bir ek paketi olması durumunda bu paket işbu

  taahhütname kapsamında değildir.

 •   Kampanyaya dahil olan abonelerin 4.5G servisi açılır.

 •   30 gün içerisinde 1 defa tarife değişikliği yapılabilir. Yeni müşteriler için ilk tarife değişikliği 30 gün

  sonrasında yapılabilir.

 •   Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Bu tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır

 •   Kampanyaya katılım anlık olur. Sadece abone kampanya için uygun tarifede değil iken kampanya için uygun olan bir tarifeye ileri tarihli geçiş talebi varsa kampanyaya ileri tarihli olarak/bir sonraki fatura dönemi ile giriş yapar.

 •   Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen indirim dışındaki faydalar çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer. İndirim ise kampanyadanın12. ayı haricinde kampanya sonlandığı durumda o fatura dönemi için silinir.

 •   Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkmasıgerekmektedir.

 •   Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır

 •   Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması gerekmektedir.

 •   Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin

verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin

verilmez.

 •   Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte

  kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması

  gerekmektedir.

 •   Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.

 •   Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim

  Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

 •   Güncel ve detaylı kampanya bilgilerine vodafone.com.tr’den erişilebilir.

Uyumlu Indırım Kampanyası

 •   Kampanya kapsamına Uyumlu 3, Uyumlu 5 tarifesi girmektedir.

 •   Kampanyadan Vodafone'da en az 30 gündür bulunan aboneler faydalanabilirler.

 •   Kampanya 12 aylık "iki dönem"den oluşur. İlk 12 Aylık dönem, "Birinci Dönem", ikinci 12 aylık dönem

  ise "İkinci Dönem" olarak anılacaktır. İlk dönemin son fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir. Abone ilk dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem (kampanyadan çıkış, numara taşıma, tarife değişikliği, faturasıza geçme, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali) yapmadığı takdirde ikinci dönem başlar. İkinci dönem yalnızca ilk dönem yukarıda açıklanan haller ile sonlanmaz ise devreye girer. İkinci dönem kampanya abone alımına kapansa da ilk dönemi tamamlayıp kampanyası sonlanmayan aboneler için devreye girer.

 •   Ay ile kastedilen fatura dönemidir.

 •   Kampanyaya dahil olan müşteriler kampanya kapsamında 12+12 ay taahhüt vermeleri karşılığında 12

  aylık ilk kampanya döneminde Uyumlu Tarifelerinin (Uyumlu 3, Uyumlu 5) aylık standart ücreti

  üzerinden KDV ve OIV dahil ilk 12 ay için 15 TL, ikinci 12 ay için 10 TL indirim alırlar.

 •   Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerinikampanyaya başladıkları tarife haricinde başka bir tarifeye değiştirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, hatlarının herhangi bir sebeple iptal edildiğinde kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir.

  Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.

 •   Kampanyada cayma bedeli her dönem için aşağıda ifade edildiği şekilde hesaplanır. İlk dönem için sağlanan fayda ve ödenmesi taahhüt edilen tutar 12 aylık süreç esas alınarak, ikinci dönem için ise 12.fatura döneminden sonraki dönemlere bakılarak aboneye sağlanan fayda ve ödemesi

  taahhüt edilen tutar esas alınarak hesaplanır.

 •   Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Bu

  tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve

  düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır.

 •   Kampanyaya Uyumlu 3 veya Uyumlu 5 tarifesi ile giriş yapmış aboneler, tarifeler arasında kampanyayı

  kırmadan geçiş yapabilirler.

 •   Yalnızca Uyumlu 3, Uyumlu 5 tarifeleri bu kampanyanın tahhütnamesi kapsamındadır. Abonenin

  tarifesi ile birlikte otomatik satın aldığı herhangi bir ek paketi olması durumunda bu paket işbu

  taahhütname kapsamında değildir.

 •   Kampanyaya dahil olan abonelerin 4.5G servisi açılır.

 •   30 gün içerisinde 1 defa tarife değişikliği yapılabilir. Yeni müşteriler için ilk tarife değişikliği 30 gün

  sonrasında yapılabilir.

 •   Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Bu tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır

 •   Kampanyaya katılım anlık olur. Sadece abone kampanya için uygun tarifede değil iken kampanya için uygun olan bir tarifeye ileri tarihli geçiş talebi varsa kampanyaya ileri tarihli olarak/bir sonraki fatura dönemi ile giriş yapar.

 •   Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen indirim dışındaki faydalar çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer. İndirim ise kampanyadanın12. ayı haricinde kampanya sonlandığı durumda o fatura dönemi için silinir.

 •   Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkmasıgerekmektedir.

 •   Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır

 •   Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması gerekmektedir.

 •   Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.

 •   Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte

  kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması

  gerekmektedir.

 •   Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.

 •   Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim

  Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

 •   Güncel ve detaylı kampanya bilgilerine vodafone.com.tr’den erişilebilir.

Avantajlı Aşım Paketi

Paketten yalnızca bireysel faturalı olup Uyumlu 3,Uyumlu 5 tarifelerinde bulunanmüşteriler yararlanabilir.

Paket aylık olarak yenilenir. İsteyen müşteriler paketten çıkış yapabilirler.
Paket ile eş zamanlı olarak Adim Adim 500MB Paketi, Esneyen Ek Internet Paketi, Adım

Adım Ek Paket, Aylık Ek 1 GB paketi, 500MB Internet Paketi, 250DK Konusma Paketi, 250 SMS Paketi, Avantajli Internet Asim Paketi, Avantajli Konusma Asim Paketi, Avantajli SMS Asim Paketi alınamaz. Avantajlı Aşım paketi üst üste alınamaz.

Paket abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket

üzerinden ücretlendirilmezler.
Paket kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir.
İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yanısıtılır. 500MB bittiğinde

yine bir 500 MB yüklenir ve 9.9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir.

Avantajlı Aşım Paketi IPTAL AVANTAJLI ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptaledilebilir.

Avantajlı Aşım Paketi, iptal edildikten sonra AVANTAJLI ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek yeniden alınabilir

Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

Paketin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar. Fatura döneminin sonuna kadar geçerlidir.

Paket bir GSM No tarafından yalnızca bir defa alınabilir.Bir GSM No’da yalnızca bir adet aktif paket bulunur. Paket üst üste alınamaz.

Paketin süresi dolduktan sonra kalan kullanım kotası iptal olur.
Paketten çıkış yapıldığında yüklenen faydalar paketin geçerlilik süresinin sonuna kadar

kullanılabilir.
Paket sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım

tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı

sürece 3G ve 4G servisi kapatılmaz.
Paketten, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında

faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde cihazınız 4G destekliyorsa 4G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 4G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Paketi kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olmasıgerekmektedir.

Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerikhizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Avantajlı Konusma Aşım Paketi

Paketten yalnızca bireysel faturalı olup Uyumlu 3,Uyumlu 5 tarifelerinde bulunan müşteriler yararlanabilir.

Paket aylık olarak yenilenir. İsteyen müşteriler paketten çıkış yapabilirler.
Paket ile eş zamanlı olarak Adim Adim 500MB Paketi, Esneyen Ek Internet Paketi, Adım

Adım Ek Paket, Aylık Ek 1 GB paketi, 500MB Internet Paketi, 250DK Konusma Paketi, 250 SMS Paketi, Avantajli Internet Asim Paketi, Avantajli Konusma Asim Paketi, Avantajli SMS Asim Paketi alınamaz. Avantajlı Konusma Aşım paketi üst üste alınamaz.

Paket abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin dakika haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket

üzerinden ücretlendirilmezler.
Paket kapsamında aboneye 250DK yüklenir ve 9,9 TL yanısıtılır. 250DK bittiğinde yine bir

250DK yüklenir ve 9.9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devamedilebilir.

Paketin kullanım periyodu 6sn’dir.
Konferans görüşme servisi kullanılabilir. Paket dahilindeki dakikalar yarışma servisleri,

sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.

Dönem içerisinde kullanılmamış hakları bir sonraki aya devretmez.
Avantajlı Konuşma Aşım Paketi IPTAL AVANTAJLI KONUSMA yazıp 7000’e SMS

gönderilerek iptal edilebilir.
Avantajlı Konuşma Aşım Paketi, iptal edildikten sonra AVANTAJLI KONUSMA yazıp 7000’e

SMS gönderilerek yeniden alınabilir
Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden

düşer.
Paketin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar. Fatura döneminin

sonuna kadar geçerlidir.
Paket bir GSM No tarafından yalnızca bir defa alınabilir.Bir GSM No’da yalnızca bir adet

aktif paket bulunur. Paket üst üste alınamaz.
Paketin süresi dolduktan sonra kalan kullanım kotası iptal olur.

Paketten çıkış yapıldığında yüklenen faydalar paketin geçerlilik süresinin sonuna kadar kullanılabilir.

Paket sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki dakika kullanımı ayrıca ücretlendirilir. Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve

ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

C2 General

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.

Avantajlı SMS Aşım Paketi

Paketten yalnızca bireysel faturalı olup Uyumlu 3,Uyumlu 5 tarifelerinde bulunan müşteriler yararlanabilir.

Paket aylık olarak yenilenir. İsteyen müşteriler paketten çıkış yapabilirler.
Paket ile eş zamanlı olarak Adim Adim 500MB Paketi, Esneyen Ek Internet Paketi, Adım

Adım Ek Paket, Aylık Ek 1 GB paketi, 500MB Internet Paketi, 250DK Konusma Paketi, 250 SMS Paketi, Avantajli Internet Asim Paketi, Avantajli Konusma Asim Paketi, Avantajli SMS Asim Paketi alınamaz. Avantajlı SMS Aşım paketi üst üste alınamaz.

Paket abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin SMS haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket

üzerinden ücretlendirilmezler.
Paket kapsamında aboneye 250SMS yüklenir ve 9,9 TL yanısıtılır. 250SMS bittiğinde yine

bir 250SMS yüklenir ve 9.9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250SMS 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir.

Paketin kullanım periyodu 1 SMS’dir.
Dönem içerisinde kullanılmamış hakları bir sonraki aya devretmez.
Avantajlı SMS Aşım Paketi IPTAL AVANTAJLI SMS yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal

edilebilir.
Avantajlı SMS Aşım Paketi, iptal edildikten sonra AVANTAJLI SMS yazıp 7000’e SMS

gönderilerek yeniden alınabilir
Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden

düşer.
Paketin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar. Fatura döneminin

sonuna kadar geçerlidir.
Paket bir GSM No tarafından yalnızca bir defa alınabilir.Bir GSM No’da yalnızca bir adet

aktif paket bulunur. Paket üst üste alınamaz.
Paketin süresi dolduktan sonra kalan kullanım kotası iptal olur.
Paketten çıkış yapıldığında yüklenen faydalar paketin geçerlilik süresinin sonuna kadar

kullanılabilir.
Paket sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki SMS kullanımı ayrıca ücretlendirilir. Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve

ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.


Saçma Güzel 2

 • Bu tarifeden, 7-26 yaş arasındaki numara taşıma ya da yeni hat alımı ile gelen bireysel faturasız ablonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür
 • Aboneler bu tarife kapsamında 23 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS , 2GB ve internetinden yemeyen Whatsapp hakına sahip olurlar. 
 • Tarife içerisinde bulunan internetin yemeyen Whatsapp hakkı Whatsapp, Facebook Messenger, Vodafone Message+ ve Vodafone Call+ uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar.
 • WhatsApp Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.
 • Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir. 
 • Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez. 
 • Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir. 
 • Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir. 
 • Abonelere tarife yenilemelerinden önce bilgi verilir. 
 • Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
 • Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır. 
 • Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.
 • Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir. 
 • Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir. 
 • Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
 • Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
 • Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir. 
 • Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir. 
 • Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler. 
 • Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir. 
 • Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir. 
 • Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir. 
 • Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.
 • Saçma Güzel 2 tarifesinde  5 TL karşılığında her yöne 250 MB olacak şekilde 7 gün geçerli cebinize uyan internet hakkı tanımlanacaktır. 
 • Cebinize Uyan Internet hakkı 0 TL karşılığında 5 MB kullanım hakkı sağlar, sonrasında tarifenin aşımı her 250 MB 5 TL olarak ücretlenir. Paket tanımlandıktan itibaren 7 gün (1 Hafta) geçerlidir. 7 günün sonunda eğer abone internet kullanımına devam ederse yeni 7 günlük hakkı tarifesinde aktif hale getirilir.
 • Cebinize Uyan Internet hakkı tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, faturalıdan faturasıza geçiş veya faturasız başka bir tarifeden tarife değişikliği yolu ile gelen abonelere otomatik olarak tanımlanır. Daha önceden bu tarifede olan ve bu hakkı bulunmayan abonelerimize otomatik tanımlama yapılacaktır. 
 • Cebinize Uyan Internet hakkının kullanım önceliği tarifeden, ek paketlerden, hediye internet haklarından ve diğer tüm promosyonlardan sonradır.
 • Internet kullanımı yapmayan abonelerin bakiyesinden 5 TL düşmeyecek ve internet hakkı aktif hale gelmeyecektir. 
 • Tarifesine internet hakkı tanımlanmış olan abonelerimiz, internet kullanımı yaptıgında ve Cebinize Uyan Internet hakkına kullanım sırası geldiğinde öncelikle 5 MB kullanır ve bunun için herhangi bir ücret talep edilmez. Daha sonra abone eğer kullanıma devam ederse 5 TL abonenin bakiyesinden düşer ve 250 MB hak tanımlanır. Kullanıma devam edildiği ve 250 MB bitirildiği takdirde ikinci bir 250 MB 5 TL karşılığında abonenin hattına tanımlanır. Abone kullanıma devam ettikçe ve haklarını bitirdikçe bakiyesi var ise yeni 250 MB tanımlanır, herhangi bir maksimum limiti bulunmamaktadır. 
 • Cebinize Uyan Internet'in 5 MB hakkının tanımlandığı andan itibaren 7 gün (1 hafta) sonrasına kadar yüklenen haklar geçerlidir. Hakların geçerlilik süresi 250 MB ların tanımlandığı andan itibaren değil ilk 5 MB’ın tanımlandığı andan itibaren 7 gündür.
 • Cebinize Uyan Internet Paketi tanımlandıktan 7 gün sonra olarak yenilenir. 
 • Cebinize Uyan Internet Paketi dahilindeki 5 MB ve yüklenen 250 MB haklar 7 gün süresince geçerlidir. 7 günün sonunda kullanılmayan haklar sonraki haftaya devretmez. Geçerlilik süresi 5 MB yüklendiği andan itibaren başlar ve 7 gündür. Bu süre içinde abone kullanımına devam eder ve 250 MB yüklenir ise geçerlilik süresi bu 7 gün içinde kalan gün sayısı kadardır. 
 • Abonelerine bakiyesinde 5 TL altında bir tutar varsa standart internet aşım fiyatından ücretlendirilir. 
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer. 
 • Cebinize Uyan Internet Paketi'nin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
 • Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.(3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.) 
 • Bu tarifeler kapsamında Vodafone dMags Servisi üyeliği hakkı sunulur.
 • Vodafone mevcut düzenlemeler çerçevesinde tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 • Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Saçma Güzel 4

 • Bu tarifeden, 7-26 yaş arasındaki numara taşıma, yeni hat alımı ile gelen be mevcut bireysel faturasız ablonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür
 • Aboneler bu tarife kapsamında 28 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS , 4GB ve internetinden yemeyen Whatsapp hakına sahip olurlar. 
 • Tarife içerisinde bulunan internetin yemeyen Whatsapp hakkı Whatsapp, Facebook Messenger, Vodafone Message+ ve Vodafone Call+ uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar.
 • WhatsApp Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.
 • Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir. 
 • Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez. 
 • Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir. 
 • Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir. 
 • Abonelere tarife yenilemelerinden önce bilgi verilir. 
 • Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
 • Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır. 
 • Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.
 • Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir. 
 • Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir. 
 • Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
 • Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
 • Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir. 
 • Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir. 
 • Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler. 
 • Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir. 
 • Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir. 
 • Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir. 
 • Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.
 • Saçma Güzel 2 tarifesinde  5 TL karşılığında her yöne 250 MB olacak şekilde 7 gün geçerli cebinize uyan internet hakkı tanımlanacaktır. 
 • Cebinize Uyan Internet hakkı 0 TL karşılığında 5 MB kullanım hakkı sağlar, sonrasında tarifenin aşımı her 250 MB 5 TL olarak ücretlenir. Paket tanımlandıktan itibaren 7 gün (1 Hafta) geçerlidir. 7 günün sonunda eğer abone internet kullanımına devam ederse yeni 7 günlük hakkı tarifesinde aktif hale getirilir.
 • Cebinize Uyan Internet hakkı tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, faturalıdan faturasıza geçiş veya faturasız başka bir tarifeden tarife değişikliği yolu ile gelen abonelere otomatik olarak tanımlanır. Daha önceden bu tarifede olan ve bu hakkı bulunmayan abonelerimize otomatik tanımlama yapılacaktır. 
 • Cebinize Uyan Internet hakkının kullanım önceliği tarifeden, ek paketlerden, hediye internet haklarından ve diğer tüm promosyonlardan sonradır.
 • Internet kullanımı yapmayan abonelerin bakiyesinden 5 TL düşmeyecek ve internet hakkı aktif hale gelmeyecektir. 
 • Tarifesine internet hakkı tanımlanmış olan abonelerimiz, internet kullanımı yaptıgında ve Cebinize Uyan Internet hakkına kullanım sırası geldiğinde öncelikle 5 MB kullanır ve bunun için herhangi bir ücret talep edilmez. Daha sonra abone eğer kullanıma devam ederse 5 TL abonenin bakiyesinden düşer ve 250 MB hak tanımlanır. Kullanıma devam edildiği ve 250 MB bitirildiği takdirde ikinci bir 250 MB 5 TL karşılığında abonenin hattına tanımlanır. Abone kullanıma devam ettikçe ve haklarını bitirdikçe bakiyesi var ise yeni 250 MB tanımlanır, herhangi bir maksimum limiti bulunmamaktadır. 
 • Cebinize Uyan Internet'in 5 MB hakkının tanımlandığı andan itibaren 7 gün (1 hafta) sonrasına kadar yüklenen haklar geçerlidir. Hakların geçerlilik süresi 250 MB ların tanımlandığı andan itibaren değil ilk 5 MB’ın tanımlandığı andan itibaren 7 gündür.
 • Cebinize Uyan Internet Paketi tanımlandıktan 7 gün sonra olarak yenilenir. 
 • Cebinize Uyan Internet Paketi dahilindeki 5 MB ve yüklenen 250 MB haklar 7 gün süresince geçerlidir. 7 günün sonunda kullanılmayan haklar sonraki haftaya devretmez. Geçerlilik süresi 5 MB yüklendiği andan itibaren başlar ve 7 gündür. Bu süre içinde abone kullanımına devam eder ve 250 MB yüklenir ise geçerlilik süresi bu 7 gün içinde kalan gün sayısı kadardır. 
 • Abonelerine bakiyesinde 5 TL altında bir tutar varsa standart internet aşım fiyatından ücretlendirilir. 
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer. 
 • Cebinize Uyan Internet Paketi'nin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
 • Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.(3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.) 
 • Vodafone mevcut düzenlemeler çerçevesinde tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 • Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Saçma Güzel 8

  • Bu tarifeden, 7-26 yaş arasındaki numara taşıma, yeni hat alımı ile gelen ve mevcut bireysel faturasız ablonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür
  • Aboneler bu tarife kapsamında 32 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS , 4GB ve internetinden yemeyen Whatsapp hakına sahip olurlar. 
  • Tarife içerisinde bulunan internetin yemeyen Whatsapp hakkı Whatsapp, Facebook Messenger, Vodafone Message+ ve Vodafone Call+ uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar.
  • WhatsApp Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.
  • Saçma Güzel 8 tarifesindeki aboneler tarifeye giriş talebini yaptıktan sonraki ilk 12 ay (365 gün) içerisinde tarife kotasına ek 4GB geçerli aşağıda belirtilen 4GB Gamer Paketi,4GB Müzik Paketi ya da 4GB Sosyal Paketinden yalnızca bir tanesini seçip ücretsiz olarak maksimum 12 ay boyunca kullanabilirler. Bu sürenin bitiminde abonenin seçtiği ek paket abonenin üzerinden silinir. Aşağıda belirtilen paketlerin maksimum 12 ay boyunca içeriklerinin yüklenebilmesi için abonenin hey ay tarifesinin düzenli olarak yenilenmesi gerekmektedir. Abone tarifesini yenilemediği durumda ücretsiz faydasından yararlanamamaktadır.  Ek paketlerdeki internet sadece belirtilen uygulama gruplarındaki kullanımlar içindir, üyelik için ek bir fayda sağlamamaktadır.Bu ek paketlere ilişkin detaylı bilgiler aşağıda verilmektedir. 
  • Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir. 
  • Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez. 
  • Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir. 
  • Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir. 
  • Abonelere tarife yenilemelerinden önce bilgi verilir. 
  • Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
  • Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır. 
  • Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.
  • Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir. 
  • Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir. 
  • Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
  • Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
  • Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir. 
  • Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir. 
  • Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler. 
  • Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir. 
  • Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir. 
  • Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir. 
  • Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.
  • Saçma Güzel 14 tarifesinde  5 TL karşılığında her yöne 250 MB olacak şekilde 7 gün geçerli cebinize uyan internet hakkı tanımlanacaktır. 
  • Cebinize Uyan Internet hakkı 0 TL karşılığında 5 MB kullanım hakkı sağlar, sonrasında tarifenin aşımı her 250 MB 5 TL olarak ücretlenir. Paket tanımlandıktan itibaren 7 gün (1 Hafta) geçerlidir. 7 günün sonunda eğer abone internet kullanımına devam ederse yeni 7 günlük hakkı tarifesinde aktif hale getirilir.
  • Cebinize Uyan Internet hakkı tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, faturalıdan faturasıza geçiş veya faturasız başka bir tarifeden tarife değişikliği yolu ile gelen abonelere otomatik olarak tanımlanır. Daha önceden bu tarifede olan ve bu hakkı bulunmayan abonelerimize otomatik tanımlama yapılacaktır. 
  • Cebinize Uyan Internet hakkının kullanım önceliği tarifeden, ek paketlerden, hediye internet haklarından ve diğer tüm promosyonlardan sonradır.
  • Internet kullanımı yapmayan abonelerin bakiyesinden 5 TL düşmeyecek ve internet hakkı aktif hale gelmeyecektir. 
  • Tarifesine internet hakkı tanımlanmış olan abonelerimiz, internet kullanımı yaptıgında ve Cebinize Uyan Internet hakkına kullanım sırası geldiğinde öncelikle 5 MB kullanır ve bunun için herhangi bir ücret talep edilmez. Daha sonra abone eğer kullanıma devam ederse 5 TL abonenin bakiyesinden düşer ve 250 MB hak tanımlanır. Kullanıma devam edildiği ve 250 MB bitirildiği takdirde ikinci bir 250 MB 5 TL karşılığında abonenin hattına tanımlanır. Abone kullanıma devam ettikçe ve haklarını bitirdikçe bakiyesi var ise yeni 250 MB tanımlanır, herhangi bir maksimum limiti bulunmamaktadır. 
  • Cebinize Uyan Internet'in 5 MB hakkının tanımlandığı andan itibaren 7 gün (1 hafta) sonrasına kadar yüklenen haklar geçerlidir. Hakların geçerlilik süresi 250 MB ların tanımlandığı andan itibaren değil ilk 5 MB’ın tanımlandığı andan itibaren 7 gündür.
  • Cebinize Uyan Internet Paketi tanımlandıktan 7 gün sonra olarak yenilenir. 
  • Cebinize Uyan Internet Paketi dahilindeki 5 MB ve yüklenen 250 MB haklar 7 gün süresince geçerlidir. 7 günün sonunda kullanılmayan haklar sonraki haftaya devretmez. Geçerlilik süresi 5 MB yüklendiği andan itibaren başlar ve 7 gündür. Bu süre içinde abone kullanımına devam eder ve 250 MB yüklenir ise geçerlilik süresi bu 7 gün içinde kalan gün sayısı kadardır. 
  • Abonelerine bakiyesinde 5 TL altında bir tutar varsa standart internet aşım fiyatından ücretlendirilir. 
  • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer. 
  • Cebinize Uyan Internet Paketi'nin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
  • Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.(3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.) 
  • Vodafone mevcut düzenlemeler çerçevesinde tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
  4GB Gamer Paketi
    • 4GB Gamer Paketi Vodafone’un video içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir.
    • Paketten yalnızca 26 yaş altında olan bireysel faturasız Saçma Güzel 8 tarifesinde bulunan müşteriler yararlanabilir. 
    • 4GB Gamer Paketi Youtube, İzlesene ve PlayZ uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden 4GB’lık kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki video içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı abonelerin mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
    • Maksimum 12 ay boyunca ücretsiz olarak kullanılabilecek 4GB Gamer Paketi, abonenin tarifesini her ay düzenli olarak yenilenmesi durumunda pakete giriş tarihinden itibaren 11 kere tekrar edecek, 11. tekrarın sonunda abonenin üzerinden otomatik olarak kalkacaktır. 
    • 4GB Gamer Paketi ücretsiz bir pakettir.
    • Paketin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
    • 4GB Gamer Paketi dahilinde “Youtube” üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir.
    • Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz.
    • 4GB Gamer Paketi olan aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapamaz. Abonelerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.
    • Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.
    • Paketten, abonelerin cihazı 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Aynı şekilde abonelerin cihazı 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
    • 4GB Gamer Paketi yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
    • Paketi kullanabilmek için abonelerin telefonundaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.
    • VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
    • 4GB Gamer Paketi’ nde reklam sağlayıcıları tarafından reklam gösterimleri yapılabilmektedir. Yapılan bu reklam gösterimleri 4GB Gamer Paketi kapsamında değildir. Bu kullanımlar abonelerin mevcut tarifelerindeki internet hakları dahilinde ücretlendirilecektir. Bu çerçevede 7GB Gamer Paketi’ndeki abonelere 10 MB’lık hediye ekstra internet faydası her paket yenilendiğinde koruma amaçlı olarak tanımlanacaktır.
    • Belirtilen ücretlere vergiler dahildir.
  4GB Müzik Paketi
    • 4GB Müzik Paketi, Vodafone’un müzik içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir. 
    • 4GB Müzik Paketi Spotify, Fenomen, Power App ve Karnaval uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden 4GB’lık kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki müzik içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.
    • Paketten yalnızca 26 yaş altında olan bireysel faturasız Saçma Güzel 8 tarifesinde bulunan müşteriler yararlanabilir. 
    • Paketin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
    • Maksimum 12 ay boyunca ücretsiz olarak kullanılabilecek 4GB Müzik Paketi, abonenin tarifesini her ay düzenli olarak yenilenmesi durumunda pakete giriş tarihinden itibaren 11 kere tekrar edecek, 11. tekrarın sonunda abonenin üzerinden otomatik olarak kalkacaktır. 
    • 4GB Müzik Paketi pakete giriş itibariyla 11 kere otomatik olarak yenilenir. Paket yenilendikten sonra abonelere bilgi SMS’i gönderilir.
    • 4GB Müzik Paketi ücretsiz bir pakettir.
    • 4GB Müzik Paketi’nde Power App, Fenomen+, Karnaval ve Spotify mobil uygulamaları ve bu radyo gruplarının web sitelerinde sunulan içerikler kapsama dahildir. Mobil uygulama ve internet sitelerinde sunulan televizyon kanalları (örneğin Power TV, Power Türk TV) ise radyo yayını değil televizyon yayını olduğu için bu içerikler paket kapsamında değildir.
    • Paketi alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz.
    • 4GB Müzik Paketi olan aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapamaz. Abonelerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez. 
    • Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.
    • 4GB Müzik Paketi yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
    • Paketten, abonelerin cihazı 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Aynı şekilde abonelerin cihazı 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanılabilir. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
    • Paketi kullanabilmek için abonelerin telefonundaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.
    • VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
    • Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
    • Spotify kapsamındaki podcast içeriği Saçma Güzel 8 Paketindeki faydaya dahil değildir.
  4GB Sosyal Paketi
   • 4GB Sosyal Paketi, Vodafone’un sosyal medya içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir. 
   • 4GB Sosyal Paketi Facebook, Twitter ve Instagram uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden 4GB’lık kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki sosyal medya içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.
   • Paketten yalnızca 26 yaş altında olan bireysel faturasız Kafama Göre 4 ve Saçma Güzel 14 tarifesinde bulunan müşteriler yararlanabilir. 
   • Paketin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
   • Maksimum 12 ay boyunca ücretsiz olarak kullanılabilecek 4GB Sosyal Paketi, abonenin tarifesini her ay düzenli olarak yenilenmesi durumunda pakete giriş tarihinden itibaren 11 kere tekrar edecek, 11. tekrarın sonunda abonenin üzerinden otomatik olarak kalkacaktır. 
   • 4GB Sosyal Paketi pakete giriş itibariyla 11 kere otomatik olarak yenilenir. Paket yenilendikten sonra abonelere bilgi SMS’i gönderilir.
   • 4GB Sosyal Paketi ücretsiz bir pakettir.
   • 4GB Sosyal Paketinde Facebook, Instagram ve Twitter mobil uygulamaları ve bu sosyal medya kanallarının web sitelerinde sunulan video içerikleri kapsama dahildir. Bu kanalların mobil uygulama ve internet sitelerinden farklı bir kanala yönlendirilen video içerikleri 4GB Sosyal Paketi kapsamında değildir.
   • 4GB SosyalPaketi dahilinde Facebook, Instagram üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir.
   • Paketi alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz.
   • 4GB Sosyal Paketi olan aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapamaz. Abonelerin, kendilerine sunulan hakları 3. 
   • şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez. 
   • Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.
   • 4GB Sosyal Paketi yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
   • 4GB Sosyal Paketi’nde reklam gösterimleri reklam sağlayıcılar tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan data fayda kapsamında değildir ve kullanıcıların tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Reklam gösterimlerinde kullanılmak üzere 10 MB’lık hediye ekstra internet paketi koruma amaçlı her ay hattınıza tanımlanacaktır.
   • Paketten, abonelerin cihazı 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Aynı şekilde abonelerin cihazı 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanılabilir. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
   • Paketi kullanabilmek için abonelerin telefonundaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.
   • VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
   • Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

  Saçma Güzel 10

  • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
  • Sacma Güzel 10 Paketi kullanan aboneler aylık kontratsız 59 TL karşılığında, yurtiçi heryöne 750 dakika arama,yurt içi heryöne 100 SMS veya MMS gönderme ve yurtiçi 5GB cepten internet, kotadan dusmeyen Whatsapp faydalarını kullanma hakkına sahip olur. 
  • Sacma Güzel 10 Paketi kullanan 12 ay boyunca her ay tarifeye ek 5GB geçerli Müzik,Sosyal ya da Gamer Video paketini seçme hakkına sahip olurlar.
  • 12 ay boyunca Sacma Güzel 10 tarifesine ek 5GB geçerli Müzik,Sosyal ya da Gamer Video paketlerinden sadece bir tanesi seçilebilir. Seçim yapılmadan ücretsiz haklardan faydalanılamaz.
  • 12 ay boyunca Sacma Güzel 10 tarifesine ek 5GB Müzik,Sosyal ya da Gamer Video paketlerinden herhangi bir tanesi seçildikten sonra seçilen ücretsiz paket değiştirilemez.
  • Müşterilerimiz, tarifeye numara taşıma, yeni hat alımı, Vodafone’un faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olabilirler.
  • Tarife 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Hat sahibinin ya da mernis ile akrabalığı doğrulanan hat kullanıcısının 25 yaş ve altında olması yeterlidir.
  • Bir abone sadece 1 tane Faturalı gençlik tarifesinden faydalanabilir.
  • Bir abone kendi üzerine azami 1 adet hattı ile tarifeden faydalanabilir. Tarifelere referans ile abonelik yapılamaz.
  • Tarifedeki aboneler bakiyelerini OZET yazıp 7000’e yollayarak öğrenebilirler.
  • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
  • Tarife dahilindeki SMS/MMS'in bitmesi durumunda yurtiçi SMS ve MMS’lerin her biri 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.
  • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,19 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir.
  • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir. 
  • Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajli Internet Aşım Paketi, Avantajli Konusma Asim Paketi ve Avantajli SMS Asim Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler Avantajli Internet Aşım Paketi, Avantajlı Konusma Aşım Paketi ve Avantajlı SMS Aşım Paketi seçeneklerini iptal edebilirler.
  • Paket abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler.
  • Avantajlı Internet Aşım Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir. 
  • İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve Avantajlı Internet Aşım Paketi kapsamında ücretlendirme yapılır. 500MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve yeniden Avantajlı Internet Aşım Paketi kapsamında ücretlendirme yapılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB’lık kullanım Avantajlı Internet Aşım Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir. 
  • Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra Avantajlı Konusma Aşım Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir ve ücretlendirme yapılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve Avantajlı Konusma Aşım Paketi kapsamında ücretlendirilir. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK’lık kullanım Avantajlı Konusma Aşım Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir. 
  • Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi SMS hakları bittikten sonra Avantajlı SMS AşımPaketi kapsamında aboneye 100 SMS yüklenir ve ücretlendirme yapılır. 100 SMS bittiğinde yine bir 100 SMS yüklenir ve Avantajlı SMS Paketi kapsamında ücretlendirilir. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 100 SMS’lik kullanım Avantajlı SMS Aşım Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir. 
  • Avantajlı Internet Aşım Paketi, Avantajlı Konusma Aşım Paketi ve Avantajlı SMS Aşım Paketi birbirlerine bağımlı paketler değildir. Ayrı ayrı iptal edilebilirler. Avantajlı Internet Aşım Paketi IPTAL ASIM INT yazıp 7000’e SMS gönderilerek , Avantajlı Konusma Aşım Paketi IPTAL ASIM SES yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı SMS Aşım Paketi IPTAL ASIM SMS yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir.
  • Avantajlı Internet Aşım Paketi, iptal edildikten sonra ASIM INT yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Konusma Aşım Paketi iptal edildikten sonra ASIM SES yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı SMS Aşım Paketi iptal edildikten sonra ASIM SMS yazıp 7000’e SMS gönderilerek tekrar alınabilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da tekrar alınabilir.
  • Sacma Güzel 10 tarifesindeki aboneler ücretli akıllı durdurma faydalanabilir.
  • Sacma Güzel 10 tarifesi kapsamındaki internet haklarını kullanabilmek için abonelerin telefonlarının internet ayarlarınının yapılmış olması gerekmektedir. 
  • Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G, 4,5G ve GPRS özelliği otomatik olarak açılmaktadır.
  • Tarife dahilindeki dakika, SMS ve internet hakkı yurtiçi veya yurtdışı özel servis numaralarını arama, rehberlik servislerini arama, 444’lü özel servis numaralarını arama, uydu ve gemi numaralarını arama, Türkiye’den yurtdışını arama, yurtdışına SMS atma, Kıbrıs’ı arama, Kıbrıs’a SMS atma, yurtdışındayken arama, Kıbrıs’tayken arama, yurtdışındayken aranma, Kıbrıs’tayken aranma, yurtdışındayken SMS atma, Kıbrıs’tayken SMS atma, yurtdışındayken internet kullanma, Kıbrıs’tayken internet kullanma, Mobil TV ve Arayana Dinlet (RBT) gibi içerik üyelikleri veya katma değerli servis kullanımları için geçerli değildir.
  • İnternet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri, tarifenin internet kotasından düşer.
  • Dönem içerisinde kullanılmamış hakları bir sonraki aya devretmez.
  • İnternet Paketinden, cep telefonunuz 4,5G ve 3G destekliyorsa 4,5G ve 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 
  • Vodafone 4,5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  • Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G, 4,5G ve GPRS özelliği otomatik olarak açılmaktadır. 
  • Sacma Güzel 10 tarifesiyle tanımlanan paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir.
  • İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. 
  • Konferans görüşme servisi kullanılabilir.
  • VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları ve buna benzer hizmetler kullanılamaz. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Tarife dahilinde verilen dakikalar yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.
  • Tarifeye giriş anlık veya bir sonraki fatura dönemi itibariyle olabilir. Tarifeye anlık giriş yapıldığında aylık paket ücreti ve tarife dahilinde sağlanan dakikalar, internet ve SMS'ler tarifeye katılım tarihi ile bir sonraki fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak yüklenir ve fatura edilir. 
  • Fatura dönemi içerisinde paketten çıkılması veya hattın iptal edilmesi durumunda abone aylık paket ücretinin bir kısmını öder. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır. 
  • Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve tarife ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.
  • Başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapılamaz. Müşterilerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez. 
  • Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir. 
  • Yurt dışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaport Dunya’sı olan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda aboneler ilk 20MB’ı 35TL sonrasında ise her 50MB’ı 80TL olarak, tarife dahilindeki dakikaların bitmesi durumunda arama ve aranma 1TL/dk olarak, SMS haklarının bitmesi durumunda 0,7TL/SMS olarak ücretlendirilir. Her Şey Dahil Pasaport Dunya paketi olmadan yapılan yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS kullanımlari Dünya Alem standard yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS ücretiyle ücretlendirilir.
  • Abonelerin yurt dışında kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde yurt dışında kullanım (roaming) ve yurt dışını arama özelliği otomatik olarak açılmaktadır ve abonelere Her şey Dahil Pasaport seçeneği otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her şey Dahil Pasaport seçeneğinin koşullarının sağlanmaması durumunda seçenek aktif olmayacaktır. Talep eden aboneler Her şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal edebilirler. 
  • Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

  Saçma Güzel 14

   • Bu tarifeden, 7-26 yaş arasındaki numara taşıma, yeni hat alımı ile gelen ve mevcut bireysel faturasız ablonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür
   • Aboneler bu tarife kapsamında 45 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS , 7GB ve internetinden yemeyen Whatsapp hakına sahip olurlar. 
   • Tarife içerisinde bulunan internetin yemeyen Whatsapp hakkı Whatsapp, Facebook Messenger, Vodafone Message+ ve Vodafone Call+ uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar.
   • WhatsApp Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.
   • Saçma Güzel 14 tarifesindeki aboneler tarifeye giriş talebini yaptıktan sonraki ilk 12 ay (365 gün) içerisinde tarife kotasına ek 7GB geçerli aşağıda belirtilen 7GB Gamer Paketi,7GB Müzik Paketi ya da 7GB Sosyal Paketinden yalnızca bir tanesini seçip ücretsiz olarak maksimum 12 ay boyunca kullanabilirler. Bu sürenin bitiminde abonenin seçtiği ek paket abonenin üzerinden silinir. Aşağıda belirtilen paketlerin maksimum 12 ay boyunca içeriklerinin yüklenebilmesi için abonenin hey ay tarifesinin düzenli olarak yenilenmesi gerekmektedir. Abone tarifesini yenilemediği durumda ücretsiz faydasından yararlanamamaktadır.  Ek paketlerdeki internet sadece belirtilen uygulama gruplarındaki kullanımlar içindir, üyelik için ek bir fayda sağlamamaktadır.Bu ek paketlere ilişkin detaylı bilgiler aşağıda verilmektedir. 
   • Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir. 
   • Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez. 
   • Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yükleme koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir. 
   • Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir. 
   • Abonelere tarife yenilemelerinden önce bilgi verilir. 
   • Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
   • Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır. 
   • Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.
   • Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir. 
   • Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir. 
   • Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
   • Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
   • Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir. 
   • Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir. 
   • Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler. 
   • Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir. 
   • Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir. 
   • Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone'a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir. 
   • Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.
   • Saçma Güzel 14 tarifesinde  5 TL karşılığında her yöne 250 MB olacak şekilde 7 gün geçerli cebinize uyan internet hakkı tanımlanacaktır. 
   • Cebinize Uyan Internet hakkı 0 TL karşılığında 5 MB kullanım hakkı sağlar, sonrasında tarifenin aşımı her 250 MB 5 TL olarak ücretlenir. Paket tanımlandıktan itibaren 7 gün (1 Hafta) geçerlidir. 7 günün sonunda eğer abone internet kullanımına devam ederse yeni 7 günlük hakkı tarifesinde aktif hale getirilir.
   • Cebinize Uyan Internet hakkı tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, faturalıdan faturasıza geçiş veya faturasız başka bir tarifeden tarife değişikliği yolu ile gelen abonelere otomatik olarak tanımlanır. Daha önceden bu tarifede olan ve bu hakkı bulunmayan abonelerimize otomatik tanımlama yapılacaktır. 
   • Cebinize Uyan Internet hakkının kullanım önceliği tarifeden, ek paketlerden, hediye internet haklarından ve diğer tüm promosyonlardan sonradır.
   • Internet kullanımı yapmayan abonelerin bakiyesinden 5 TL düşmeyecek ve internet hakkı aktif hale gelmeyecektir. 
   • Tarifesine internet hakkı tanımlanmış olan abonelerimiz, internet kullanımı yaptıgında ve Cebinize Uyan Internet hakkına kullanım sırası geldiğinde öncelikle 5 MB kullanır ve bunun için herhangi bir ücret talep edilmez. Daha sonra abone eğer kullanıma devam ederse 5 TL abonenin bakiyesinden düşer ve 250 MB hak tanımlanır. Kullanıma devam edildiği ve 250 MB bitirildiği takdirde ikinci bir 250 MB 5 TL karşılığında abonenin hattına tanımlanır. Abone kullanıma devam ettikçe ve haklarını bitirdikçe bakiyesi var ise yeni 250 MB tanımlanır, herhangi bir maksimum limiti bulunmamaktadır. 
   • Cebinize Uyan Internet'in 5 MB hakkının tanımlandığı andan itibaren 7 gün (1 hafta) sonrasına kadar yüklenen haklar geçerlidir. Hakların geçerlilik süresi 250 MB ların tanımlandığı andan itibaren değil ilk 5 MB’ın tanımlandığı andan itibaren 7 gündür.
   • Cebinize Uyan Internet Paketi tanımlandıktan 7 gün sonra olarak yenilenir. 
   • Cebinize Uyan Internet Paketi dahilindeki 5 MB ve yüklenen 250 MB haklar 7 gün süresince geçerlidir. 7 günün sonunda kullanılmayan haklar sonraki haftaya devretmez. Geçerlilik süresi 5 MB yüklendiği andan itibaren başlar ve 7 gündür. Bu süre içinde abone kullanımına devam eder ve 250 MB yüklenir ise geçerlilik süresi bu 7 gün içinde kalan gün sayısı kadardır. 
   • Abonelerine bakiyesinde 5 TL altında bir tutar varsa standart internet aşım fiyatından ücretlendirilir. 
   • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer. 
   • Cebinize Uyan Internet Paketi'nin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
   • Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.(3G ve 4.5G'den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.) 
   • Vodafone mevcut düzenlemeler çerçevesinde tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
  7GB Gamer Paketi 
   • 7GB Gamer Paketi Vodafone’un video içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir.
   • Paketten yalnızca 26 yaş altında olan bireysel faturasız Kafama Göre 7 ve Saçma Güzel 14 tarifesinde bulunan müşteriler yararlanabilir. 
   • 7GB Gamer Paketi Youtube, İzlesene ve PlayZ uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden 7GB’lık kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki video içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı abonelerin mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
   • Maksimum 12 ay boyunca ücretsiz olarak kullanılabilecek 7GB Gamer Paketi, abonenin tarifesini her ay düzenli olarak yenilenmesi durumunda pakete giriş tarihinden itibaren 11 kere tekrar edecek, 11. tekrarın sonunda abonenin üzerinden otomatik olarak kalkacaktır. 
   • 7GB Gamer Paketi ücretsiz bir pakettir.
   • Paketin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
   • 7GB Gamer Paketi dahilinde “Youtube” üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir.
   • Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz.
   • 7GB Gamer Paketi olan aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapamaz. Abonelerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.
   • Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.
   • Paketten, abonelerin cihazı 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Aynı şekilde abonelerin cihazı 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
   • 7GB Gamer Paketi yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
   • Paketi kullanabilmek için abonelerin telefonundaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.
   • VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
   • 7GB Gamer Paketi’ nde reklam sağlayıcıları tarafından reklam gösterimleri yapılabilmektedir. Yapılan bu reklam gösterimleri 7GB Gamer Paketi kapsamında değildir. Bu kullanımlar abonelerin mevcut tarifelerindeki internet hakları dahilinde ücretlendirilecektir. Bu çerçevede 7GB Gamer Paketi’ndeki abonelere 10 MB’lık hediye ekstra internet faydası her paket yenilendiğinde koruma amaçlı olarak tanımlanacaktır.
   • Belirtilen ücretlere vergiler dahildir.
  7GB Müzik Paketi
   • 7GB Müzik Paketi, Vodafone’un müzik içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir. 
   • 7GB Müzik Paketi Spotify, Fenomen, Power App ve Karnaval uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden 7GB’lık kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki müzik içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.
   • Paketten yalnızca 26 yaş altında olan bireysel faturasız Kafama Göre 7 ve Saçma Güzel 14 tarifesinde bulunan müşteriler yararlanabilir. 
   • Paketin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
   • Maksimum 12 ay boyunca ücretsiz olarak kullanılabilecek 7GB Müzik Paketi, abonenin tarifesini her ay düzenli olarak yenilenmesi durumunda pakete giriş tarihinden itibaren 11 kere tekrar edecek, 11. tekrarın sonunda abonenin üzerinden otomatik olarak kalkacaktır. 
   • 7GB Müzik Paketi pakete giriş itibariyla 11 kere otomatik olarak yenilenir. Paket yenilendikten sonra abonelere bilgi SMS’i gönderilir.
   • 7GB Müzik Paketi ücretsiz bir pakettir.
   • 7GB Müzik Paketi’nde Power App, Fenomen+, Karnaval ve Spotify mobil uygulamaları ve bu radyo gruplarının web sitelerinde sunulan içerikler kapsama dahildir. Mobil uygulama ve internet sitelerinde sunulan televizyon kanalları (örneğin Power TV, Power Türk TV) ise radyo yayını değil televizyon yayını olduğu için bu içerikler paket kapsamında değildir.
   • Paketi alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz.
   • 7GB Müzik Paketi olan aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapamaz. Abonelerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez. 
   • Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.
   • 7GB Müzik Paketi yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
   • Paketten, abonelerin cihazı 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Aynı şekilde abonelerin cihazı 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanılabilir. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
   • Paketi kullanabilmek için abonelerin telefonundaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.
   • VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
   • Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
   • Spotify kapsamındaki podcast içeriği Saçma Güzel 14 Paketindeki faydaya dahil değildir.
  7GB Sosyal Paketi
  • 7GB Sosyal Paketi, Vodafone’un sosyal medya içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir. 
  • 7GB Sosyal Paketi Facebook, Twitter ve Instagram uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden 7GB’lık kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki sosyal medya içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.
  • Paketten yalnızca 26 yaş altında olan bireysel faturasız Kafama Göre 7 ve Saçma Güzel 14 tarifesinde bulunan müşteriler yararlanabilir. 
  • Paketin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
  • Maksimum 12 ay boyunca ücretsiz olarak kullanılabilecek 7GB Sosyal Paketi, abonenin tarifesini her ay düzenli olarak yenilenmesi durumunda pakete giriş tarihinden itibaren 11 kere tekrar edecek, 11. tekrarın sonunda abonenin üzerinden otomatik olarak kalkacaktır. 
  • 7GB Sosyal Paketi pakete giriş itibariyla 11 kere otomatik olarak yenilenir. Paket yenilendikten sonra abonelere bilgi SMS’i gönderilir.
  • 7GB Sosyal Paketi ücretsiz bir pakettir.
  • 7GB Sosyal Paketinde Facebook, Instagram ve Twitter mobil uygulamaları ve bu sosyal medya kanallarının web sitelerinde sunulan video içerikleri kapsama dahildir. Bu kanalların mobil uygulama ve internet sitelerinden farklı bir kanala yönlendirilen video içerikleri 7GB Sosyal Paketi kapsamında değildir.
  • 7GB SosyalPaketi dahilinde Facebook, Instagram üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir.
  • Paketi alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz.
  • 7GB Sosyal Paketi olan aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapamaz. Abonelerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez. 
  • Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.
  • 7GB Sosyal Paketi yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • 7GB Sosyal Paketi’nde reklam gösterimleri reklam sağlayıcılar tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan data fayda kapsamında değildir ve kullanıcıların tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Reklam gösterimlerinde kullanılmak üzere 10 MB’lık hediye ekstra internet paketi koruma amaçlı her ay hattınıza tanımlanacaktır.
  • Paketten, abonelerin cihazı 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Aynı şekilde abonelerin cihazı 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanılabilir. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  • Paketi kullanabilmek için abonelerin telefonundaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.
  • VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.