Sizi Arayalım

Başvuru ve koşullar hakkında bilgi almak için
formu doldurun, sizi arayalım.

Vodafone Hat ve Numara Taşıma Artık Çok Kolay

Vodafone dünyasının kapılarını Vodafone'a hat ve numara taşıma avantajları ve interneti bol 4.5G hızında tarifelerle sizlere açıyoruz. Vodafone hat ve numara taşıma tarife paketlerini internet, dakika ve mesaj bazında karşılaştırabilirsiniz. Bütçenize mükemmel uygun Vodafone Hat ve Numara Taşıma tarifeleri ve paketleri bulmak artık çok kolay. 10 saniyede iletişim formumuzu doldurabilir, tarife uzmanlarımızın yönettiği canlı destek hattından bilgi alabilir veya 0850 480 9 542 numaralı telefondan uzmanlarımıza ulaşıp Vodafone Kampanyalı Hat ve Numara Taşıma hakkında tüm detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. 


“Resmi Evraklar İçin Kapınıza Kadar Geliyoruz” sizleri asla uğraştırmıyoruz.

Dijital Esnaf 6

Çok Satan

6 GB

İnternet

1000DK

Konuşma

250SMS

Mesajlaşma

32TL/ Ay

Red Business Pro 10 ( Ayda 1 Kez Oto Yıkama Hediyeli )

Çok Satan

10 GB

İnternet

2000DK

Konuşma

2000SMS

Mesajlaşma

49TL/ Ay

Vodafonelu ve sabit hatlarla sınırsız konuşma, her ay ayda bir kez ücretsiz oto yıkama.

Redli 15 Pro

Çok Satan

15 GB

İnternet

1500DK

Konuşma

250SMS

Mesajlaşma

59TL/ Ay

12 Ay Taahhütlü, İletişim Pass : WhatsApp, Vodafone Call+, Facebook Messenger uygulamalarındaki kullanımınız internet kotasından yemez.

Dijital Esnaf 8

Çok Satan

8 GB

İnternet

1000DK

Konuşma

250SMS

Mesajlaşma

42TL/ Ay

Redli 15 Plus Pro

Çok Satan

15 GB

İnternet

2000DK

Konuşma

250SMS

Mesajlaşma

70TL/ Ay

12 ay Taahhütlü, İletişim Pass : WhatsApp, Vodafone Call+, Facebook Messenger uygulamalarındaki kullanımınız internet kotasından yemez.. Müzik Pass Özelliği : Spotify, Karnaval, Fenomen, Power App uygulamalarındaki kullanımınız internet kotasından yemez. Sosyal Pass : Facebook, Twitter, Instagram uygumalarındaki kullanımınız internet kotasından yemez.Vodafone'lular ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma

Redli 20 Plus Pro

Çok Satan

20 GB

İnternet

4000DK

Konuşma

250SMS

Mesajlaşma

100TL/ Ay

12 ay Taahhütlü, İletişim Pass + Müzik Pass + Sosyal Pass + Video Pass : WhatsApp, Vodafone Call+, Facebook Messenger uygulamalarındaki kullanımınız internet kotasından yemez.. Müzik Pass Özelliği : Spotify, Karnaval, Fenomen, Power App uygulamalarındaki kullanımınız internet kotasından yemez. Sosyal Pass : Facebook, Twitter, Instagram uygumaları kullanımınız internet kotasından yemez. Video Pass : Youtube ve İzlesene uygulamalarındaki kullanımınız 12 ay internet kotasından yemez. Vodafone'lular ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma

 

Red Business 15

75TL/ Ay
  • 15 GB internet
  • 3000 DK Her Yöne
  • 3000 SMS Her Yöne

Yurt Dışını Arama

Yurt Dışı Kullanım

Vodafone'lular ve Sabit Hatlarla
Sınırsız Konuşma

Tek Telefon +1 TL 

Hemen Başvur

Red Business VİP

124TL/ Ay
  • 25 GB internet
  • 10000 DK Her Yöne
  • 10000 SMS Her Yöne

Yurt Dışını Arama

Yurt Dışı Kullanım

Vodafone'lular ve Sabit Hatlarla
Sınırsız Konuşma

Tek Telefon +1 TL 

Hemen Başvur

Bize Ulaşın

0850 480 9 542

Sizi Arayalım

Başvuru ve koşullar hakkında bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

İnterneti Bol ve Avantajlı Vodafone Hat ve Numara Taşıma

Vodafone dünyasının kapılarını Vodafona Kampanyalı Hat ve Numara Taşıma Listesi ile sizler için ardına kadar açıyoruz. Vodafone red tarifeleri, faturalı esnek tarifeler ve akıl küpü tarifeler seçenekleriyle her bütçeye mükemmel çözümler üretiyoruz. Sizler için öncelik fiyat, internet, dakika veya mesajlaşma olabilir. Önceliklerinize önem veriyor ve bütçenize uygun fiyatlarda Vodafone Hat ve Numara Taşıma Kampanyalarımızı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Vodafone Hat ve Numara Taşımadan Nasıl Faydalanırım?

Vodafone Kampanyarından faydalanmak çok kolay!

  1. tarifeler.com.tr/vodafone-hat-ve-numara-tasima adresinden bütçenize uygun tarifeyi seçip hemen başvur seçeneğine tıklayarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Vodafone Hat ve Numara Taşıma uzmanlarımız hızlı bir şekilde size geri döner ve kampanyalı tarifeler için kayıt oluşturur. Hiç bir resmi evrakla uğraşmanıza gerek kalmayacak! Kapınıza kadar imza işlemi için geliyoruz.
  2. Online Canlı Destek bölümünden tüm taleplerinize karşılık bulabilirsiniz. Dilediğiniz Vodafone Hat ve Numara Taşıma Tarifesi hakkında bilgi alabilir, iletişim bilgilerinizi paylaşarak kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.
  3. 0850 480 9 542 telefon numarasını tuşlayarak Vodafone Hat ve Numara Taşıma uzmanlarımızla iletişime girebilirsiniz.